Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim elváltak és anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim elváltak és anyukám elakar költözni és vinne engem is de én nem akarom itthagyni a barátomat de anya mindenáron vinni akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és a barátom is.Anyukám sose bírta őt de azt nem nézném ki belőle hogy csak ezért akarna elvinni innen.Segítsetek mit tegyek hogy ne szakítsanak el minket!!
2012. szept. 30. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

elvileg te döntheted el, maradni akarsz-e vagy sem.

gratulálok a szüleidnek. azért házasodtak össze h elváljanak, amikor 16 éves gyerekük van és még ők akarnának intézkedni is h hova kerülj? na ne...

2012. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Maradj apukáddal és kész.

Ha faterod nem kíváncsi rád - ez sajna gyakori - akkor sok mást nem tudsz tenni 18 éves korodig.

2012. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát apukámat nem igen érdeklem sajnos de anyukámmal meg nem akarok lenni.Inkább odaköltöznék a barátomékhoz.
2012. szept. 30. 16:09
 4/16 anonim ***** válasza:
sztem a barátodékhoz nem költözhetsz. hacsak nem az ő szülei lennének a gyámjaid. ezt nem tudom, lehet-e kérni.
2012. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne ha lehetne kérni mert egyből megtenném.
2012. szept. 30. 16:13
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
szia,16éves korodtól ha a szüleid (és a barátod szülei is) beleegyeznek megkaphatod a nagykorúságot ha összeházasodsz a barátoddal.szüleim jogászok,sok ilyen esetről hallottam
2012. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm ez sokat segített!!
2012. szept. 30. 16:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6. azért jobban gondold meg h egy 16 évesnek ilyeneket írsz. ennyi évesen összeházasodni? lehet h bejön az 1% és tényleg pont menne is a házasság, de teljesen ismeretlenül ilyet javasolni azért nagy felelőtlenség. na nem mintha amit a kérdező szülei csinálnak, az nem lenne az.
2012. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szívesen,viszont sajna ehhez kell a szüleid engedélye+ ugye a házasság,csak akkor lehetsz korengedménnyel nagykorú
2012. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8as igazad van,de ha elválasztják őket lehet h szarabbul járnak.(7es voltam)

kérdező: mióta vagytok együtt,milyen komoly a kapcsolat?

2012. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!