Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ment át az agyatokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ment át az agyatokban amikor az egykor átlagos exetek bombázó lett mire véletlen újra találkoztatok?

Figyelt kérdés
Ma történt ez meg velem,kíváncsi vagyok mással is előfordult-e már...?
2013. nov. 11. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt, miután szíktottunk én tettem helyre magam ő meg csak nézett...xd
2013. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, és ugyanúgy leszartam mint azelőtt.
2013. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem az exem elhagyott egy csajért. Leadtam 15 kilot és kicsiptem magam. A csajt odhagyta. De én nem fogadtam vissza. Azota probálkozik de hiába :)
2013. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor fut át ilyenkor bármi bárki agyán (azon kívül, hogy esetleg megjegyzi magában, hogy jól néz ki), ha külsőségek miatt szakított. Nekem az exeim nem véletlenül exek, úgyhogy jöhetnének akárhogy is kisportolva, vagy kicsípve, mint sz*ros Pista Jézus neve napján, nem érdekelnének.
2013. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Gondolj arra, hogy ha nincs a szakítás, lehet, hogy ugyanúgy nézne ki.
2013. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!