Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az aki mások szerint "átlagos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aki mások szerint "átlagos", hogyan tud "könnyen" párt találni magának?

Figyelt kérdés

A szépeket, vagy fiúkból helyeseket ugye gyorsan megtalálja a nagy ő, egy kettő vagy épp kinek mennyi

Viszont sok emberre azt mondják hogy átlagos külsőre, ők nem tűnnek ki a tömegből, nem feltétlen fordulnak utána hogy hűűű, na ők mihez kezdhetnek az átlagosságukkal?


2013. okt. 26. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akit meg nem átlagosnak tartanak,azoktól félnek a pasik,és azért nem közelednek feléjük.
2013. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolok most itt fiúkra és lányokra egyaránt, személy szerint én pl fiú vagyok
2013. okt. 26. 18:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Most elarulok neked egy titkot...akik hudejol neznek ki (a mai tarsadalomban ezek a páwák es a ribik) ok gyorsan talalnak "part" maguknak,de ez a kapcsolat felszines es altalaban nem hosszueletu. A normalisnak mondott lanyok/fiuk inkabb a normalis/atlagos embereknek tetszenek,es az o kapcsolatuk nem csak a kulsosegekre korlatozodik,fontos a belso is,szoval ezek hosszabb,tartosabb kapcsolatok lesznek altalaban. Ez az en velemenyem a temaval kapcsolatban :)
2013. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, a szép nőknél félnek kezdeményezni a pasik és viszont... szerintem egy átlagos embernek sokkal nagyobb az esélye megtalálni a párját.
2013. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nos nekem azt mondták, hogy átlagos vagyok...


Akkor ezen logika alapján én már úgy gondolom, hogy az átlagos szintet sem ütöm meg.


Egyébként szerintem egyáltalán nem egyszerű a pártalálás. Ahhoz egy olyan személyiség kell, ami magával ragadó. Akiknek pedig ilyen módon nehéz, azoknak a személyiségével akadnak gondok.

2013. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az átlagos ember könnyen talál valakit maga mellé, amikor már nincsenek nagy elvárásai és szépen leélnek egy átlagos életet egymás mellett.

De az igazán jó és mély kapcsolathoz ezen felül is kell valami.

2013. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mások szerint átlagos... Na és te, hogy vélekedsz erről? Csak mert nekem az a tapasztalatom/meglátásom, hogy ahány ember annyi féle ízlés. Mindig fog akadni legalább egy olyan ember - te esetedben nő - aki valamit úgy is kifogásolni fog rajtad illetve "benned". Nem lehet mindenkinek megfelelni.


Még régen volt egy férfi akit nagyon vonzónak találtam (tetszett) és számomra kb. olyan volt mint egy "adonisz", a barátnőm meg csak annyit mondott, hogy szerinte "átlagos". Akkor most mégis "melyik kategóriába soroljam"?


Szóval felejtsd el mások véleményét, nézz bele a tükörbe és tisztázd önmagadban, hogy milyennek is találod saját magad. Gondold végig milyen ember vagy, mik a jó és rossz tulajdonságaid stb... és ismerkedj ugyanúgy mint a többi ember. Ennyi, kész, pont.


Még valami. Hány olyan nő tetszett már akik még csak nem is sejtették, hogy oda vagy értük? Csak mert ki tudja hány olyan nő volt (esetleg van) akinek tetszettél, de nem vetted észre sosem, mert mondjuk csak távolról "csodáltak".

2013. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 7:

Azért ez most elég jót tett a lelkemnek, köszönöm kedves válaszoló. :)

2013. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 7/8

Ezt egy erősen önbizalomhiányos embernek írtad, tehát sajnos tudod Te a válaszban tett kérdésekre a választ :)

2013. okt. 27. 16:07
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

#8--> Igazán nincs mit, mindent amit írtam komolyan gondoltam és most is így gondolom :)


Neked kedves kérdező csak annyit, hogy az az erősen önbizalom hiányos ember én lennék csak én lány vagyok. Amit meg az előző válaszom végére írtam azt leginkább azért tettem mert akik(mi?!) önbizalom hiányosak gyakran elfelejtik, hogy igenis megtetszhetnek valakinek. Nem csak mindig szomorkodni kell, hanem pozitívan állni a dolgokhoz. Jó most biztos azt gondolod bagoly mondja verébnek, de én csak néha szoktam negatív lenni, viszont elismerem olyankor eléggé magam alatt szoktam lenni.


Arra viszont nem válaszoltál, hogy hogyan vélekedsz magadról!?

2013. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!