Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Alföldi Robi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Alföldi Robi tényleg meleg?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem alföldit. Akkor is ha meleg. ő döntése. Nagyon sármos pasi. A hangja mondjuk kicsit fura. de az is tatszik.

csak korábban ahogy tudom élt együtt nővel is. meg az x faktorba is ölelgeti meg puszilgatja a lányait. Akkor most mi van?


2013. nov. 11. 22:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Az új könyvében úgy tudom,hogy konkrétan le van írva,de ki tudja.
2013. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Olvastam az új könyvét, abban is csak annyi van,hogy nincs rendben családpolitikailag, illetve, hogy nem azért vonultatja fel a homoszexualitást színpadon, mert ő érintett lenne. Témyleg bi. (Az egyik előző válaszoló voltam)
2013. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

szerintem ari:D

hosszú hajjal nagyon undi volt, így sokkal jobb röviden

Egyébként meg:



Magánélete


Vélt homoszexualitása miatt számos támadás érte, elsősorban a szélsőjobboldal részéről. Szélsőjobboldai sajtóorgánumok és politikusok rendszeresen Alföldi Robertaként hivatkoznak rá.[8] Melegségéről nyíltan először az Alföldi Színháza – Öt nemzeti év c. könyvben beszélt. Ebben kifejtette: "Nem saját érintettségem okán jelentek meg meleg szereplők vagy erről szóló darabok a Nemzeti Színház műsorán. Ennél azért nagyobb léptékben gondolkodom az életről is és a színházról is."

2013. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
de egyébként szerintem a szikora is xDD
2013. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ez tény,ő is felvállalja burkoltan.Például régebben az egyik újságban vállalta,hogy egy férfival lakik együtt.Bár nem a nemi életükről írtak,de nyilvánvaló volt,hisz a "kapcsolatukról" írtak.

Amúgy én is bírom nagyon is.

2013. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
És ha meleg? Akkor mi van? Ha nem (csak) az ellentétes nemhez vonzódik, az már nem is teljes értékű ember?
2013. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#26 vagyok

én nem az alapján ítélem meg az embereket, hogy kihez vonzódnak, milyen a vallásuk vagy a bőrszínük. Vannak fontosabb dolgok az életben: lehet egy fehér heteró keresztény is bunkó, ugyanakkor lehet egy roma biszex is normális.

2013. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#28 undorító vagy.
2013. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!