Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire tartjátok fontosnak, hogy egy lány művelt legyen?

Figyelt kérdés
Pl. előny ha játszik valamilyen hangszeren, ha nagyon olvasott, esetleg szépen énekel?
2009. nov. 17. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol tud fuvolazni akkor johet. :D Amugy eleg fontos nekem, mert maskepp nem nagyon lenne temank, es ez hosszutavon tonkreteheti a kapcsolatot.
2009. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hátrány az biztos de ez az embertől függ.
2009. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most kifogom mondani az igazat , és úgyis leleszek pontozva de nembaj :D


Most ha egy lány nagyon művelt, és tud játszani zongorán , meg szépen énekel , az tök jó , de ha nem szép akkor engem nem érdekelne. Nem kell hogy tudjon 5 nyelven beszélni és hogy fluxuskondenzátor működési elvét is megértse, de ne legyen tök "hülye" cicababa se.


A válasz a kérdésedre nem , nálam nem elöny ha művelt, ha egyáltalán nem tetszik.

2009. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem ilyen szinten nem érdekel a műveltség, h most nyelveket beszéljen meg zongorázzon meg stb..

Legyen meg a magához való esze aztán kész....

2009. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! :)
2009. nov. 17. 16:07
 6/10 anonim ***** válasza:
csak annyira hogy tudjak vele beszélgetni, nemkell zseninek lennie vagy ilyesmi, én se vagyok, nemjátszok pl hangszeren...
2009. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az elsők között van a műveltség. Legyen olvasott, tájékozott, érdeklődő és széles látókörű.
2009. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Én ugy gopndolom hogy nem kell egy egyetemi profeszori tudásaal rendelkeznie de azért tudjon meg szólalni meg nehogy egésznap a hello kittis f@szságokat keljen halgatni meg az ehez hasoló ovisoknak való kreténségeket

17/F

2009. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A többiek jól mondják...

Nem kell 180-as IQ bajnoknak lennie, és az sem baj, ha szőke, de ne viselkedjen szőkeként...

Speciel nem bírom a nyávogó beszédű nyáltól csöpögő beszédstílusú plázababákat, és a nagyon vagány állandóan dicsekedő húdekeménycsajvagyokwazze típusú lányokat sem.

Legyen normális, akivel nyugodtan lehet beszélgetni bármiről...A beszélgetés nálam azt jelenti, hogy az Én véleményemre is kíváncsi, nem csak a sajátját kell egész nap hallgatni, és legyen elég érett, mármint ne legyen gyerekes, de tudjon bohóckodni. Hűséges legyen és ne feleseljen vissza állandóan...Ja és szeressen...

2009. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek... :D
2009. nov. 17. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!