Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIUK. Ti vissza taszitónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK. Ti vissza taszitónak tartjátok hogy ha egy lány hülyéskedik? és vicces? Vagy birjátok?

Figyelt kérdés
én ilyen vagyok...és nem tudom milyen véleménmyel vannak rólam...a barátőm azt mondja hogy le kellene komolyodnom 16 létemre....
2011. máj. 4. 15:33
 1/9 anonim válasza:
100%

Nem vagyok fiú, bár a tapasztalataim alapján:

Visszataszítónak? :) A fiúk imádják, ha egy lány viccelődik. :) És azt még jobban, ha nevetnek a vicceiken. :)

Természetesen az olyan helyzetekben komolynak kell maradni, ez így van. De nyugodtan poénkodj, hülyéskedj. Szerintem ez tetszik nekik. :)

2011. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én mindenki előtt azt szoktam,és tök belülről jön...nem erötltetem meg ilyenek...csak a barátnőm azt mondta hogy túl hülye vagyok....és jobb lenne ha le állnék az ilyennel..mert sokat azt monják az ilyenre hogy idétlen...meg hogy milyen viccesnek akar tünni..
2011. máj. 4. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor idegesítő ha órákon át tudod csinálni a hülyeséget kb a semmiről. Vagyis az nem is annyira, de ha nyávogós hangod van mellé akkor az :D

Igazából engem nem zavar, csak az ilyen nyávogós hangú lányok mikor mellettem ülnek a buszon és 1 órán keresztül sipákolnak, az felbasz :D

2011. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:)) a legjobb barátnőm is olyan mint én.és mi is sokat tudunk röhögni,de szerintem nem a semmin.és nem nyávogós hangunk egyáltalán :P
2011. máj. 4. 16:27
 5/9 anonim válasza:
Hát:D szeretem az olyan lányokat akik viccesek..de csak 1 bizonyos mértékig..ha túlzásba viszik az már nem poénos:) de egy darabig nagyon bírom hogy közvetlenek.. és nem játszák a plázacicát meg a szűzribancot^^:)
2011. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én még mindig ilyen vagyok 22 évessen ez a normális.


A bnőd nem normális!!!


mosolyogj nevess ha jól esik!!!!


Azt még nem halottad hogy a " mosolya tetszett meg" vagy " imádom ahogy "mosolyog" vagy "olyan jóízűt tud nevetni" vagy "olyan jó a humora" ???


Te talán nem szereted a poénos vicces pasikat???

Dehogynem!!!


A barátnőd meg egy hülye szerintem:D hírdesd neki az igét hogy ő is mosolyogjon:D

2011. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18/L vagyok és egész álló nap mosolygok, nevetek viccelődöm..minden srác haverom bírja, hogy ilyen vagyok:))) nyugi maradj inkább ilyen a srácok csípik ha egy csaj vicces...persze nem azt értem h röhögj és sivíts mint egy ribanc..:DD
2011. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az nem lenne normális, ha nem magadat adnád. Szóval, hülyülj ezerrel! Csak úgy találod meg a hozzád illő partnert, ha esélyt adsz neki hogy kiismerjen.
2011. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig bírom, de ha a marhaságokról folyik a dolog, akkor felbsz és elmegyek...
2011. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!