Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet találkozni vele ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet találkozni vele ezek után?

Figyelt kérdés

Röviden annyi,h egy fiúbarátom bepróbálkozott nálam,akart egy jó éjszakát,de én nem mentem bele,viszont azóta összezavarodtam,úgy érzem,mintha beleszerettem volna. Ezt el is mondtam neki,de ő nem érez így irántam. Szeretném megtartani a barátságunkat,és sztem csak bemesélem magamnak,hogy többet érzek iránta,mert jó volt csókolózni vele és jól esett,hogy átölelt. Találkozni akarok vele mihamarabb,barátként-mint azelőtt,h megbizonyosodjak róla,csak bemesélem magamnak az érzéseket. Jó ötlet ez? Vagy inkább szakítsam meg vele teljesen a kapcsolatot? Ez a két véglet van,de nem akarom elveszíteni,fontos számomra a barátságunk.

19/L


2013. nov. 12. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Te sem leszel a hűség mintapéldája majd. Ennyitől összezavarodsz? Atyaég! :D Szerintem felejtsd el a srácot, mindenestől.
2013. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megszakítod vele a kapcsolatot akkor is oda a barátság szóval..
2013. nov. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolkodj előre és mérlegelj(esetek), ilyet 19 évesen azért már ér(agyhasználat). Hogy jó ötlet-e, azt neked kell megítélni.
2013. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!