Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet elhívni...

Szerintetek jó ötlet elhívni a barátom családját hozzánk egy bulira? Nem tudunk találkozni olyan sűrűn, azért gondoltam elhívni Őt meg a szüleit hozzánk. Gondolkoztam azon hogy majd a szülinapi partira hívom őket. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Igazság szerint kicsit félek tőlük.. :D
2013. jún. 17. 19:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, a te családod, a szüleid mit szólnak hozzá, meg hogy a barátod családja mennyire szeret vendégeskedni. Én például tudom a családomról, hogy nekik nyűg az ilyesmi, utálják a bulikat a partikat, még akkor is ha egy általuk kedvelt ember hívja meg őket.


Ha a szüleid nem bánják és a barátod szüleiről tudod, hogy értékelik az ilyesmit, akkor jó ötlet.

2013. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Próba szerencse! :P

Én a szülők helyében biztos nagyon kedves gesztusnak könyvelném el! :)

2013. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Találkoztál már velük, elfogadtak?

Mennyi ideje vagytok együtt, milyen a kapcsolatotok?

Igazából nem rossz ötlet, viszont, ha elõször találkoztok, fura lenne, hogy a barátod nálatok mutatna be.

2013. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az ő szülei kedvesek. Apám és tesóm nem örül neki hogy együtt vagyunk.. Jobban mondja nagyon nem örül mert a barátom nevelőapja cigány. És így az egész család. Anyám elfogadja. Ha szülinapi partit szerveznék akkor arra apámat is el kellene hívnom, mert ugye nem élek vele együtt. Szüleim elváltak.
2013. jún. 17. 19:44
 5/18 A kérdező kommentje:
Abba reménykedek hogy elfogadná így. De erre nem látok sok esélyt. Szerintetek azért megpróbáljam??
2013. jún. 17. 19:44
 6/18 A kérdező kommentje:
Ő szülei ismernek engem. De apám és a bátyám Őt nem ismerik. Én elfogadom őket, nagyon kedvesek.
2013. jún. 17. 19:46
 7/18 anonim ***** válasza:

Így szerintem ne. Akkor nem jó ötlet. Ha alapból nem fogadják el őket akkor sem fogják, ha bulit szervezel. Inkább adj egy kis időt a családodnak, hogy megismerjék a barátodat, akkor talán lassan megkedvelik, aztán jöhet a buli.

De ez így gyors. Valószínűbb, hogy sértődés lesz belőle, még az is lehet, hogy megbántják a barátod családját és akkor az megint kellemetlen.

2013. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyedül apám szólja le őket. De ő nem nagyon fontos, mivel soha nem nevelt engem.
2013. jún. 17. 19:48
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek??
2013. jún. 17. 19:50
 10/18 anonim ***** válasza:
ne
2013. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!