Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok előítéletesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok előítéletesek? Számít a pénz, külső, magasság?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos nektek, hogy a másik mennyire legyen szép, magas, vékony, okos.. stb.?
2013. nov. 12. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Legyen okos, mert ha nem vagyunk egy szinten bukta. Hogy milyen magas, nem annyira érdekel, ameddig nem én hajolok le derékból. Számomra legyen vonzó az arca. Ne legyen vékony, azt nem csípem.
2013. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%-ban, aztán a többi 50% a belső értékek, szerintem így teljes az ember.
2013. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bino ***** válasza:

Én most teljesen őszinte leszek: marhára nem érdekel, hogy mennyi pénze van xy embernek, DE nekem a külső fontos, mivel nem tudnék egy számomra "csúnya" kinézetű emberhez vonzódni, onnantól meg semmi értelme magának a kapcsolatnak. Legalábbis nekem ez a véleményem.

A magasság pedig adott, annyi, hogy nálam alacsonyabb ne legyen.

Egyébként szerintem a kisugárzás nem függ a magasságtól.

2013. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon előítéletes vagyok. Nem számít, mert annyira előítéletes vagyok, hogy még ezeket is leszarom. Egyáltalán nem fontos, mert human hater vagyok, nemtől, kortól, és bőrszíntől függetlenül is.
2013. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fontos a külső persze, aki azt mondja nem, az hazudik. viszont nekem kell, hogy tetsszen, nekem pedig nem feltétlen azok tetszenek, akik egy általános irányelv szerint jóképűek. ne legyen se túl vékony, se kövér. pénz nem mérvadó, viszont legyen intelligens! magasság szempontjából azért legyen nálam magasabb, vagy ha alacsonyabb is, akkor ne sokkal!
2013. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen,és okkal számít.
2013. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyire vagyok előítéletes? Számít a pénz? Igen!


Egyáltalán nem tudnak érdekelni a "pénzes bmw-s hülyegyerekek!!!" Lehet valaki iszonyú helyes, mihelyst meglátom hogy több tízmillás autóból száll ki egyből jönnek az előítéleteim és onnantól kezdve felejtős az ügy....


Amúgy fontos a külső mindaddig amíg meg nem ismerem a belsőt... 24/N

2013. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Megpróbálok nagyon őszinte lenni. Szóval.

Igen lényeges dolgok ezek számomra, amiket felsoroltál.

A pénz kérdésről csak annyi a véleményem, hogy a ruhái ne legyenek kínaiak, vagy igénytelenek, hanem ilyen dologra igenis legyen pénze, mert sajnos ez mérvadó. Olyan szempontból nem érdekrl, hogyhívjon el mindenféle drága helyre, meg halmozzon el ajándèkokkal. Magára költsön, és igen, gőleg a külsőre.

A magasság nálam elég fontos, mert mellettem min. 180 cm, ami jól mutat.(173 vagyok.)

Egyéb külső tulajdonságokra pedig nem tudok konkrét példát mondani, mert nálam tök relatív, pl. a hajszín vagy a testalkat, mert kinek mi áll jól. Ha durván össze akarom foglalni, akkor csak annyi a lényeg, hogy a srácnak legyenek jó cuccai, igényes legyen és magas.

A többi személy függő, de ez nem azt jelenti, hogy ezeken kívűl semmi se számít, csak hogy ezek a legfontosabbak.


Ja, és miután kényes, válogatós, sznob p*csának tituálnátok, elárulom, hogy ha valakiből sugárzik a jóindulat és eszméletlen humora van, akkor tényleg nem számít a külső. :) De ehhez tényleg maximális jófejség kell.

2014. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pénze legyen mert akkor nem kell annyit dolgoznom. Valahogy nézzen is ki hogy tudjak hozzá vonzódni. Nem baj ha nem okos, úgy is én vagyok itt az ész:D
2014. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!