Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ducibb lányok/nők lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ducibb lányok/nők lehet ezért elutasítóbbak?

Figyelt kérdés
Nem mondanám, hogy az a nagyon kigyurt testalkatom van, és nem is mondaám szálkásnak sem, de azért látszik, hogy néha eljárok edzeni, szóval sportos. Nekem általában a kicsit ducibb lányok jönnek be, viszont nem volt még ilyen barátnőm se és úgy is érzem elutasítóbbak velem. Lehet ez az önértékelésük miatt, hogy inkább a saját testalkatukhoz hasonló párt tudnak csak eléképzelni? Főleg az ilyen tipusú lányok véleményére lennék kiváncsi. 23/F

2013. nov. 12. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Még a duci a nőknek is a legjobb pasik kellenek. Nem elég, hogy kicsit sportos a testalkatod, minimum 10/8-as pasinak kell lenned, hogy szóba álljanak veled.
2013. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem csak a testalkat a lényeg, hanem az arc is :)
2013. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én azért vagyok elutasítóbb mert nem vagyok megelégedve a duci testalkatommal és képtelen vagyok elhinni, hogy van pasi, aki komolyan vesz. Ezért inkább gyorsan elutasítom, mielőtt ő utasít el engem. Női logika...


A ducin én ezt értem, csak hogy tisztázzuk: [link]


23L

2013. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

A 3-ná én kerekebb vagyok! Nekem ő nem ducibb tipus! De a megfogalmazása tökéletes! Én is mindig elutasítottam inkább a pasikat mert nem volt önértékelésem! De már van!

Valószínű ezért nem akarnak veled sem ismerkedni!

2013. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen. Én pont azért vagyok sokszor elutasító, még akkor is, mikor őrülten szeretnék azzal a valakivel együtt lenni, mert nem érzem jól magam a bőrömben.
2013. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

2.:Egyértelmű, hogy fontos az arc én is azt nézem meg elsőnek.

3.:Teljesen jó az alakod nőies, nem sorolnálak ducik közé egyáltalán.

5. : nem értem a logikát, ha már probálkozik nálad akkor egyértelmű, hogy úgy tetszel neki ahogy vagy...

2013. nov. 12. 20:15
 7/21 anonim válasza:
Neked mi számít ducinak, Kérdező? :)
2013. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
2013. nov. 12. 20:30
 9/21 anonim válasza:
Hát ettől én sajnos dundibb vagyok. :(
2013. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kép?:) ha nem is magadról csak egy hasonló testalkatút. EGyébként általában az ilyen nők amúgy is nagyobbnak látják magukat, lehet nem is vagy ducibb annál amit linkeltem:) Még magamon is észre veszem, hogy másnak látom magam, egyik napról a másikra főleg mióta edzeni szoktam, pár napot kihagyok már ugyérzem össze estem :D pedig ez nem ilyen gyorsan változik
2013. nov. 12. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!