Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm beverte a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm beverte a legjobb haverom orrát. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel elmentünk sétálni. Összefutottunk a legjobb haverommal. Ő egyedül volt, és mondom, velünk is tarthat. Beszélünk így meg minden, és egyszer megcsókolom a párom, mire a haverom, lehet, hogy kicsit ivott is, odaszól neki, hogy na mi van csak így tudtad túltenni magadat rajtam, mist iriggyé próbálsz tenni?! A barátnőm borzasztóan felhúzta magát, bekönnyesedett a szeme és olyat behúzott neki, te jó atyám, sosem néztem volna ki belőle. Mondjuk bokszol, de azért ennek betört az orra. Elviharzott. Csak annyit sikerült megtudni tőlük, hogy tavaly végig valami macska egér játékot űztek, szerelmesek voltak egymásba de nem jöttek össze. Persze, eggyikük sem mondott eddig semmit. Mist mégis, hogy érezzem magamat? Mit tegyek?

2013. nov. 12. 22:12
1 2
 1/12 zotanbro ***** válasza:
a legjobb barátod exével jársz?:DD
2013. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kérdésre a válasz igen lett volna.
2013. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 zotanbro ***** válasza:
komoly barátok lehettek :D
2013. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Jól tette :D

Amúgy megkérdezni megkérdezheted tőle,de ne faggasd.

2013. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem rohogj rajta. Tudsz meg par dolgot csinalni, de ahogy latom messze ez a legjobb, amit tehetsz. Aztan ha mindenki lenyugodott, akkor kerd meg a csajod, hogy ne verje a haverjaid, a haverodat meg, hogy ne szoljon be a csajodnak.
2013. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem voltak eggyütt

Nem is tudtam,hogy korábban már találkoztak

2013. nov. 12. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:

hát a haverod megszívta:D ha a barátnőd szeme bekönnyesedett..az valószínű azért mert még szereti..

de erről beszéljetek a barátnőddel:)

2013. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmit sem kell tenned. Ha még nem voltatok együtt, amikor kavartak, akkor semmi tennivalód sincs.

Max. vond le a tanulságot. Maradj kartávolságon kívül, ha épp sz*rságokat vágsz a fejéhez.

2013. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A lány még őt szereti!! :(
2013. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én is attol félek, ez esetben nem is csodálom, hogy mindketten sunnyogtak

De nagyon sz_r érzés :(

2013. nov. 12. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!