Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jelentősége annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége annak, ha egy fiú a társaságomban gyakran beszél csúnyán? 19L

Figyelt kérdés
vagy csak rossz szokás lehet?
2013. nov. 13. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
van. bunkó, neveletlen.
2013. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nincs jelentősége

sajnos én is elég csúnyán beszélek

2013. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
rossz szokás + nem jössz be neki :D
2013. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért, úgy amúgy a haverjai között nem beszél úgy?? Én észrevettem magamon, hogy egy bizonyos lány közelében csúnyábban beszélek, ha többen vagyunk, azt hiszem azért, hogy felhívjam magamra a figyelmet (tudom, elég bután, igyekszem is ezen változtatni). Viszont ha ketten vagyunk, a legjobb modorom szerint viselkedek. Mindez persze azért van, mert oda vagyok érte. :D 20/f
2013. nov. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem:

1. Neveletlen

2. Bejössz neki és azt hiszi ezzel felvághat (buta) :D

3. Nem jössz be neki, ezért nem érdekli, mit gondolsz arról, hogy csúnyán beszél-e vagy sem.


Nem tudom, azért kérdezed-e, mert tetszik neked a fiú, de sanszos. Szóval szerintem még ha rossz szokás is lenne, erőt vehetne magát. Ha tetszenél neki, de ki tudja..Vannak menthetetlen pasik (és nők is). :)

2013. nov. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Többen mondták már,hogy biztos,hogy tetszem neki,mert olyan "jeleket" ad, csak nekem ez a csúnyán beszélős dolog furcsa:S
2013. nov. 13. 10:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Furcsa vagy nem tetszik? Nem mindegy, egyébként szerintem , ha már egy társaságba jártok, meg is kérdezhetnéd, hogy miért beszél így?! Elmondhatnád, mit gondolsz erről és akkor kiderülne, hogy miért csinálja. De egyébként, ha direkt csinálja, akkor ez tiszteletlenségre is utalhat.
2013. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem az a baj ha valaki csúnyán beszél, hanem ha indokolatlanul.


Egyébként milyen szempontból van jelentősége? Mire érted?

2013. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azért találom furcsának,mert ha magamból indulok ki,és valakire jó benyomást szeretnék tenni,akkor biztos,hogy nem a csúnyán beszélős oldalam mutatnám meg az illetőnek(más kérdés,hogy ritka amikor csúnya szavakat használok), de persze nem is tetszik, de mivel nem vagyunk kapcsolatban,így nem akarnám "kioktatni" vagy hasonló.
2013. nov. 13. 13:25
 10/14 anonim ***** válasza:

#7-s vagyok:


Értelek, ha megkérdezed tőle, esetleg beszéltek róla az nem kioktatás. Egyszerűen akár kíváncsi is lehetsz arra, miért használ ilyen szavakat nők jelenlétében, hiszen ez tiszteletlenség. Egyébként is az, főleg nők jelenlétében. Szerintem.


Nem valószínű, hogy jó benyomást szeretne tenni rád. Sőt, szerintem egyáltalán nem érdekled. Ha pedig tévedek és érdekled, akkor elég idióta módon mutatja ki, valószínűleg érzelmi nyomorék, nem érdemes vele foglalkoznod, ez esetben :) Egy pasi nem gondolhatja, hogy egy nőnek/lánynak tetszik, ha káromkodnak előtte...Persze vannak ilyenek, szó se róla. Bár úgy gondolom, hogy az intelligensebb embereknek van annyi önkontrolljuk, hogy megválogatják a szavaikat, ha nem is minden esetben, de a legtöbbször igen. :)


Lényeg a lényeg: Én nem foglalkoznék ezzel a fiúval, nekem magasabbak annál az elvárásaim, minthogy egy olyan valakire pazaroljam az időmet, akitől nem kapok minimális tiszteletet sem. :) Majd írd meg mi volt :)

2013. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!