Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két ember csokolózik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember csokolózik, de még egyik sem csokolózott azelőtt, mennyi idő alatt jönnek rá, hogy hogyan is kell? Nagyon idétlen lesz?

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 06:03
 1/5 anonim ***** válasza:
rögtön rá fogtok jönni, hogyan kell, a gyakorlással majd meg fejlődik a technikátok. nem lesz olyan, hogy álltok egymás előtt, és azon tanakodtok, hogyan is kéne elkezdeni, meg kivitelezni. egyrészt ösztönösen jön, másrészt rengeteget látni mindenhol.. szóval ne aggódj, ha mondjuk pl egy kis bénázásképp összekoccan a fogatok, majd nevettek egyet :)
2013. nov. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem úgy kell elképzelni, hogy körbenyalod a másikat mint hajléktalan a margarinos dobozt! :D

Rá fogtok jönni, no para!

2013. nov. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elég tinifilmet néztek, akkor tudják, hogy nem úgy indul, hogy puff nyitott szájjal ráugrasz a másikra, hanem úgymond a szájrapusziból (ami már végülis csók) indítva egész jó dolgok sülhetnek ki.


Nekem az első csók élményem egy nyitott szájjal ráugrik "tapasztalt" sráccal volt. Utána három én csókoltam meg először sráccal már majdnem minden klappolt (atyaég,gyűjtöm őket :D), mert félénken indultak a dolgok de aztán alakult. Mondjuk az egyiknek nem sikerült túljutni az ízlelgetjük egymást fázison, megesik néha, mondjuk így belegondolva utána évekig derültem magamban azon, hogy úgy csókolt, mint egy hápogó hal. De a másik jó volt és végül a harmadik lett a legjobb. Mondjuk itt már nekem volt gyakorlatom, így leginkább vezetgettem nem pedig együtt jöttünk rá :)


23 N

2013. nov. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem kell túl sok idő. Velem is így volt. Másodszorra sokkal jobban ment, szerintem ez másokkal is így van.
2013. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
Nagyon hamar :))) nincs olyan, hogy hogyan kell, csak az, ami jólesik :)
2016. nov. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!