Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mindenkinek ez jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mindenkinek ez jön be?

Figyelt kérdés

18 éves gimnazista vagyok , nem volt még barátnőm. Próbálkozok, de nincs szerencsém..


Van egy osztálytársam, viszonylag jóba vagyok vele , de nagyon zavar , hogy a fél iskola rajta lóg.. Minden szünetben legalább 3 lány jön az osztályhoz csak hogy bészelgessenek vele engem meg konkrétan leszarnak... Tényleg ennyire számít a külső nektek? Vagy csak ezek a fajta fiúk jönnek be?


[link]


Ha fontos mutathatok magamrol is képet.


2013. nov. 13. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember aki mindenkinek tetszik.
2013. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, nekem számít a külső, de nem, ez nem jön be. Nem az esetem. Kép jöhet.
2013. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez úgy néz ki mint egy kacsacsőrű emlős, ezt a közelembe nem engedném, fúj.
2013. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem az volt konkrétan a kérdés , hogy Ő tetszik-e mindenkinek, hanem hogy az ilyen tipusu fiuk.
2013. nov. 13. 11:46
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Talán ha megborcsiznál? De elég olyan tipusnak nézel ki aki bejön a csajoknak! További jó próbálkozást!
2013. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Érdemesebb lett volna saját magad belinkelni! Én utálom az ilyen tipusú pasikat de így nem lehet véleményt alkotni,hogy nem raksz ki képet!
2013. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gondolhatod, ha képhez azt írtam, hogy ő nem az esetem, akkor klónjai sem lesznek azok.
2013. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én ( piros kendő ) : [link]



Másik kép róla instagramrol : [link]

2013. nov. 13. 11:53
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem pl. nem tetszik

viszont mindenkinek van valami külsőség, ami fontosabb a többinél, számomra ilyen egy srác mosolya... ha beszélgetek valakivel, és nem mosolyog, valószínűleg nem is jövök be neki, felesleges... ha meg mosolyog, de olyankor nem bírok ránézni, az felejtős... nagyon sok minden megmondhat a gesztusokból, és hogy hogyan beszélgetsz emberekkel

gimiben 1. évben ez mindenki megjegyzi, és utána már csak drasztikus változással lehet ezeket levetkőzni

2013. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amin te vagy: A kép beállítása borzasztó, a kendő és a rojtos kabát remélem csak jelmez, amúgy helyes srác vagy és te már közelebb állsz az ideálomhoz. A hajadat kicsit növeszd meg és fodrásztól kérj tanácsot, hogy milyen frizura állna neked jól, ami illik az arcformádhoz.


az ő képéhez: vajon van más arckifejezése is vagy mindig ez a "hagyjálmárszarnomkell" mimika uralkodik?

2013. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!