Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mindenkinek ez jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mindenkinek ez jön be?

Figyelt kérdés

18 éves gimnazista vagyok , nem volt még barátnőm. Próbálkozok, de nincs szerencsém..


Van egy osztálytársam, viszonylag jóba vagyok vele , de nagyon zavar , hogy a fél iskola rajta lóg.. Minden szünetben legalább 3 lány jön az osztályhoz csak hogy bészelgessenek vele engem meg konkrétan leszarnak... Tényleg ennyire számít a külső nektek? Vagy csak ezek a fajta fiúk jönnek be?


[link]


Ha fontos mutathatok magamrol is képet.


2013. nov. 13. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%
A lányoknak csak a pénz számít. Ideje lenne már megérteni.
2013. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Szebbnél szebb gyerekek vannak idelinkelgetve...
2013. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem mindig csak a pénz számít a nőknek. 18-19 éves korig az számít nekik, hogy nézel ki, 25-26 éves korig kinézet + pénz a lényeg, utána meg már csak pénzzel is lesz nőd.
2013. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12:11-es válasz :


Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy szerintem megfogadom a tanácsodat !


Az utolso mondatodon legalabb 5- percig röhögtem , igazad van :DD De talaltam egyet facebookon amin vigyorog xd


[link]


Rolam pedig itt van egy kicsit talan normalisabb:

[link]

2013. nov. 13. 12:39
 15/15 anonim ***** válasza:

Valamiért HC-t meg matcoret tudok hozzád társítani, de ne kérdezd miért. Tök cuki vagy.

Talán még a fülbevalód zavaró a számomra, de nyilván nem én vagyok a célközönség.

És igen, a nevetős képen is homlokráncolás. :-D

2013. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!