Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki ennyire kritikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki ennyire kritikus magával?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem konkrétan ez a kategória, de összefügg vele.. Szóval, azt tudom, hogy eléggé önbizalom hiányom van. Épp ezért nem tudom eldönteni, hogy reálisan látom-e önmagam. Pl. fotókon.. Némelyiken olyan csúnya vagyok, hogy elásnám magam szégyenemben... Máskor meg, ha egy fotót jónak tartok, kiderül, hogy másoknak nem tetszik és csúnya vagyok rajta. Oké, nem vagyok fotogén... De akkor lényegében valóságban is ugyan olyan csúnya vagyok, csak élőben "máshogy" látom magam.. Ugye?

A kérdés másik fele pedig az lenne, hogy hogyan csökkentsem az önbizalom hiányom mértékét? Mostanában direkt figyelem az embereket az utcán, és sok olyat látni, aki annyira magabiztos és jó kisugárzású, pedig nem különösen szép, inkább átlagos (fiúkra és lányokra is gondolok) ezért irigylem is őket.

Szóval ezzel kapcsolatban érdekelne, ki mit gondol?

amúgy 20N vagyok, és van párom. Neki sem tudom elhinni, hogy "jó vagyok neki". Előttem olyan szép barátnői voltak...


2013. nov. 13. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz ennyit ezzel.
2013. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok nem foglalkozni vele. Van, hogy azért nem megyek be dolgozni, mert csúnya vagyok és nem akarok emberek közé menni...
2013. nov. 13. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:

ez esetben keress fel egy pszichológust.

vagy tornázz minden nap 1 órát keményen, garantálom, elmúlik a kissebbségi érzésed egy hét alatt.

2013. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amiről azt gondolod, hogy az emberek rólad gondolnak, azt valójában te gondolod magadról.
2013. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4#, ez elgondolkodtató!


köszönöm a válaszokat.

2013. nov. 13. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamról olvastam volna.

De egyébként a fotókon általában máshogy jönnek ki az arcvonások, mint például ha tükörbe nézel. Azért ha belegondolsz, egy fényképező lencséje, és a te szemed között van különbség. Másképp jön át a kép.

2013. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen sikerélményed, és lesz önbizalmad is.
2013. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!