Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy reagálnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy reagálnátok az ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátotok akivel rengeteget vagytok együtt de nem vagytok belé szerelmesek, viszont a lány szeret és a szüleitek is azt mondanák, hogy jöj vele össze.

Mennyi az esélye annak, hogy a szülők miatt még a barátság is tönkrefog menni?


2013. nov. 13. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:
ja kort írjatok ha lehet
2013. nov. 13. 20:25
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

szexben benne lennék ha jól néz ki

16/F

2013. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

A szülőknek ebbe sok beleszólása nincsen. Én élem az én éltemet, ők pedig a magukét, és kb ezt itt le is zártuk.


Ha nem vagyok bele szerelmes, akkor nyilván nem kínoznám azzal, hogy összejövök vele, de ugye a szerelmem még fel is lobbanhat az együttléttel, de ha nem, akkor megint csak lódítok a lánynak, így nem jönnék vele össze, és még a közös időtöltést is csökkenteném, de ugye ez csak feltételezés a részemről (maximum erős feltételezés, de nem bizonyosság), ezért előtte átrágnám vele a dolgot, és közös nevezővel csökkentenénk a közös időt.

Nem hiszem, hogy megmaradna a barátság, mert bár barátságosak lennénk egymáshoz, de akkor is lenne egy idő múlva a szerelmes félben egy tüske, illetve már nem lenne "ugyanolyan"... de sosem tudni.

2013. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kor lemaradt, bocsi

26 f

2013. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!