Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól hogy van rajtam felesleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hogy van rajtam felesleg, kezdeményezhetek fiúknál?

Figyelt kérdés
Nagyon hülyén jött le a kérdés, de úgy értem, ha én tenném meg az első lépést, akkor a fiú nem örülne neki mert nem vagyok olyan szuoer csinos? Nem sok feleslegről van szó, de ez miatt nagyon csúnyának érzem magam. Pedig bíztatnak,hogy de igenis szép vagy. Ne legyetek szemetek, mondjátok meg őszíntén.

2013. nov. 13. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Kep nelkul nehez. Az meg hogy te mit gondolsz magadrol,nem minden esetben fedheti a valosagot. En szeretem ha egy lány nincs "átszakadva".
2013. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézz itt körül, van olyan pasi, aki bukik a ducikra. Speciel én nem és szerintem a többség sem. Pl. azért nem amiért a dohányosokat se csípem: akaratgyenge embernek tartom őket. De ezen az állapoton nem olyan nehéz változtatni, változtass!!! :)
2013. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen.. miért ne ?
2013. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
képet
2013. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nem sok? Ha küldesz privátban képet, akkor többet tudok segíteni.
2013. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mutass képet magadról privátban.


egyébként én vagyok olyan hülye, hogy beléd is szeresek, de csak akkor ha nem voltál még fiúval.


:D:D:D hát ez is bénán jött le.

2013. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, kinél.


Van, aki baromira rá van kattanva a külsőre, náluk inkább ne kezdeményezz, de ha van egy srác, akinek nem a kondi a fő érdeklődési köre, légy bátor.


18/L

2013. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi... Nekem volt duci barátnőm volt rajta egy 5-10 kiló plusz de nekem nagyon tetszett. :D
2013. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam csak olyan lány kezdeményezhet, akin van némi "felesleg" :)

Egyszerűen imádom a duci lányokat :P


22/F

2013. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!