Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akin van vagy 10 kiló felesleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akin van vagy 10 kiló felesleg, az már kövér is?

Figyelt kérdés

Én férfi vagyok, és rajtam kb ennyi van, és sok nőtől megkaptam, hogy kövér vagyok.

Szerintem nem, csak egy kis feleslegem is van.( ez még nem sok)

Szerintetek hogy van?


2013. júl. 24. 19:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És nőktől még bónusz kérdés: Össze jönnél olyan alkatúval, mint én vagyok?
2013. júl. 24. 19:13
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

10 kg felesleg az kövér...

Ha 2-3 kg felesleg lenne az nem kövérség lenne

2013. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
+10 az már kövér!
2013. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az attól is függ hogy mi van alatta.

Egy izmosabb testen nem annyira zavaró,mintha egy plöttyedt husi lenne az egész..



De persze ha egy nőn van 10 kiló plusz az csak telt..

2013. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
te izmos vagy :D
2013. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

10 kg szerintem még nem sok, de nem mindegy, hogy hol meg hogyan. Tehát ha teljesen normális vagy vékony testalkathoz van hatalmas sörhas, abban nincs túl sok vonzó, de ez azért ritka.


Meg az is kérdés, hogy mit tekintünk normális testalkatnak. Péda. Egy izmos pasi, 180as magassággal és olyan izomzattal, amit a nők nagy része vonzónak tart, legalább 80 kg (valami ilyesmi pl: [link] Ehhez képest ha valaki 90 kg, de életében nem emelt meg egy súlyzót sem, azon végül is csak 10 kg felesleg van, de mégis sokkal nagyobb térfogatra, mint a példában leírt.

2013. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
rajtam is van kb 8-10 kiló felesleg. Viszont nem tartom magam kövérnek. Sajnos elmúlt időszakban egyetem miatt nem volt annyi időm sportolni. De tényleg számít, hogy előtte sportoltál-e vagy nem. én 10 évet versenysportoltam.
2013. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én elég erős vagyok...

Kb a saját tömegemnél többet is el bírok.

Világ életemben erősebb voltam a többi velem együtt nem gyúrós , csak dolgozós pasiknál.

A + az az egész testemen egyenletesen oszlik el, mindenhol van egy kicsi réteg.

2013. júl. 24. 19:27
 9/18 anonim ***** válasza:
És hány kiló vagy meg hány centi?
2013. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Plusz bírom az vékony gyerekeket, akik egyszerre kövéreznek a plusz 10 kiló hallatán ők meg el vannak szállva, hogy kocka hasuk van úgy hogy vaságyastól 50 kilósok. Csak az a baj, hogy a kocka has vékony srácon olyan mint a nagy csöcs egy dagadt csajon.
2013. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!