Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked hány olyan ismerősöd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked hány olyan ismerősöd van a Facebookon, vagy más közösségi oldalon, akivel valaha intim kapcsolatban voltál?

Figyelt kérdés
Fontosnak tartod, hogy megőrizd őket? Értékesek az emlékeid? Vagy szégyelled, titkolod őket mások előtt?

2013. nov. 13. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyellem az életem, de a legtöbb ex barátommal nem tartom a kapcsolatot. Egy férfival igen, ő barátom is maradt, most már vagy 8 éve, ill. a legeslegelső barátom van még fent, vele nem beszélünk, de bejelöltük egymást, hisz évekig jártunk, ismerjük egymást. Alkalmi kapcsolatokat nem kerestem meg közösségi oldalon, de ha bejelölnének, visszaigazolnám. Nincs okom bújkálni.
2013. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves első!
2013. nov. 13. 22:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint olyan típus vagyok,aki megszakít minden lehetséges kapcsolatot az exekkel,szóval csak a jelenlegi barátom az ismerősöm.22L
2013. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ebből a szempontból ennyire kétfélék lennénk? Aki mindig kidobja az egész múltját, az azt akarja kifejezni, hogy értéktelen, feledhető, eldobható ismerősei voltak? Nem lehet valami nagy öröm ennek fel- vagy beismerése.
2013. nov. 13. 22:37
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem az összes exem az ismerősöm mert nem haraggal váltunk el. Némelyikkel évi egyszer váltok pár szót h mi van velünk, de csak mint bármi más ismerőssel. Én sosem álltam neki kitörölgetni ismerősöket, csak akiket kb egyszer láttam, majd azóta se soha, és azt se tudom mit keresett az ismerőseim között :D
2013. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogy valakit vagy ismerek, vagy nem. Mindegy, milyen régen ismertem és milyen körülmények között. Ha ismerem, ennek a tényét elismerem, persze. Néha meg olyan jó egy-két kedves szót váltani valakivel, akivel régebben olyan jól éreztem magam! Meg talán azt is szeretném hogy ő ezt tudja. Hogy szép emlék, és hogy köszönöm ezt az érzést, hálás vagyok érte.
2013. nov. 13. 22:43
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom,nem dicsekedni valóak,ami részben az én hibám volt,mert naiv voltam,ugrottam az első szép szóra,aztán jól ki lettem használva..ezek után szerintem érthető,miért nem szeretném az ismerőseim közt tudni az olyan személyeket akiket legszívesebben meg sem ismernék,ha vissza mehetnék a múltba..De hát ízlések és pofonok,részemről ennyi :)
2013. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze, így értem, kedves 7-es!
2013. nov. 13. 22:51
 9/15 anonim ***** válasza:

En aszerint szelektalok, h mikent valtunk el.

Ha sikerult normalis kapcsolatban elvalni, akkor miert ne, par kedves szo, szulinapi, nevnapi koszonto belefer.

De "fergeket" nem akarok naponta latni az oldalamon, igy ezeket toroltem.

Tetszik-nem tetszik, en igy csinalom.

2013. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy ex barátom volt. Vele már nagyon régen szakítottunk. Lehet hogy jelen volt már a facebook, de Mo fiataljai akkor még csak az iwiwwel szemezgettek és várták hogy bejuthassanak a közösségbe.

Nem tartottam az exemmel a kapcsolatatot mert barátként nem jöttünk ki. Ő mindig megakart fektettni, én pedig nem akartam. Másképp nem tudott rám nézni. Szerinted hogy nézne ki, ha bejelölném facebookon?

2013. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!