Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki egy kapcsolatban 1 éven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egy kapcsolatban 1 éven keresztül tud hazudni a másiknak szemrebbenés nélkül, meg tud változni valaha? Nem kis dolgokban;nő ügyek, fű.

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én se hiszem. Bár megtudna de szerintem nem az a jellemzőbb
2012. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most hason csúszik értem,bármit megtenne,csak,hogy visszakapjon.Sír,mint egy kisgyerek,férfi létére,csak,hogy bocsássak meg,bármire képes,hogy bebizonyítsa nekem,hogy szeret engem és,hogy mindenkinek jár még egy esély...
2012. jan. 5. 15:41
 4/12 anonim ***** válasza:
A Fű ügy mért számít nagy dolognak?
2012. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlackSword ***** válasza:
Semmi sem elképzelhetetlen, de sok minden nem elképzelhető...
2012. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a fű.Ez még rátett,hogy arról is hazudott,bele a pofámba.
2012. jan. 5. 15:43
 7/12 A kérdező kommentje:

Mondta kb fél éve,hogy nem szívja,miattam,tudta,hogy én nagyon nem szeretném.Szilveszterkor lebukott,hogy mégis csinálja.Ott voltak a haverjai is.Ők ott kérték,hogy na csináld,na szívjad már!És én is ott álltam.Egyenesen a szemébe néztem.Ő akkor azt válaszolta nekik,hogy nem akarja,mert akkor én haragudni fogok.Nem is azért,mert szeret engem és én fontosabb vagyok neki esetleg,nem.

!!Azt mondta utólag,hogy sokkal könnyebb lett volna nemet mondani,ha nincsenek ott a haverjai,de hát annyira könyörögtek!!

A könyörgésük fontosabb volt,mint én,akit másfél éve szeret elvileg?

2012. jan. 5. 15:47
 8/12 PT-Daniel ***** válasza:

Röviden: NEM


Nagyon eretlen magatartasra vall a viselkedese. A baj az, hogy csak akkor van eselye megvaltoznia, ha elküldöd. Mert csak akkor szembesül azzal, hogy tetteinek vannak következmenyei. Ha visszafogadod (ugyanis itt nem egy egyszeri esetröl van szo, hanem egy teljes evröl!), csak azt sugallod, hogy eleg egy kis bünbanat es minden mehet vissza a regibe. Valaha meg meg tudnal benne bizni? Elhinned te, hogy megvaltozott?

Ez egy nagyon stresszes legkört teremtene egy parkapcsolatban mindkettötöknek.


Erdemes viszont azon is elgondolkodni, hogy miert hazudott. En is neha füvezem... A kedvesem utalja.. NAGYON! Mondta is, hogy, ha minden aron csinalni akarom, akkor csinaljam, de ne tudjon rola. En azt mondtam neki, hogy igy nem szeretnem. Nem szeretnem, hogy akarhanyszor talalkozom a haverokkal, az jarjon a fejedbe, hogy mennyire tepes be es vajon melyik fa tetejen fogom parkolni vihogva a motoromat... Minden alkalommal, amikor ugy gondolom, lehet jo lenne betepni a barataimmal, azt meg is mondom neki. Persze ettöl paprikas a legkör, tudom, hogy utalja, de ö megis ugy latom ertekeli azt, hogy öszinte vagyok vele. Azt is tudja, hogy amikor nem mondom, akkor nem is csinalom.

Nem vagyok biztos, hogy ez a legjobb megoldas (abbahagyni nem akarom, mert az egy-ket havonta valo fogyasztast nem tartom függösegnek, alkoholt meg nem szeretem), de mindenesetre en jobbnak tartom a konfliktus felvallalasat, mint a sunyisagot. Fontosabb a bizalom, mint, hogy ne bantsuk meg a masikat... szerintem.

2012. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Bárcsak Ő is így gondolná,gondolta volna,ahogy Te...
2012. jan. 5. 16:07
 10/12 cirmike16 válasza:
Abszolut NEM.Csalom a pasimat lassan 2 eve a tesojaval.amugy a baratommal 3 es fel eve vagyunk egyutt.Es nem tudom abbahagyni, hazugsag hazugsagot szul...nem tudok kikeveredni belole, csak ha hagyom mindkettot....azt meg nem tudom megtenni (19 lany)
2012. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!