Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes helyzetbe kerültem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes helyzetbe kerültem, jó tanácsok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, egy lakótelepen lakunk, együtt jártunk általánosba, és sokszor néztem Őt az iskolában. Mióta középsuliba járunk, néha szoktam látni, hogy ugyanazon a buszon/villamoson megy iskolába. Ez nem sűrűn történik meg, de olyankor ránézünk egymásra egy pillanatra. A kérdés az volna: bejelöljem facebookon, vegyem fel vele a kapcsolatot? Tetszik a lány, a nevét is tudom, Ő nem valószínű, hogy az én nevemet tudja. Nem tudom, hogy van-e barátja, itt ez a cinkes, meg azt se tudom, hogy mennyire vagyok az esete :/ Szerintetek megpróbáljam?

2013. nov. 14. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha gy lakótelepen laktok egyszerűbb és hatásosabb lenne személyesen akár egy virággal... ezt azért értékelik a nők..
2013. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bejelölöd face-en és vissza igazol ott kiderül, hogy van-e spanja. Ha nincs akkor kezdj el vele csevegni online- 1-2 hét aktív csevegés után hívd randira, de ha biztosra akarsz menni, legyél mindig kedves, figyelmes és figyeld hogy Ő is érdeklődik-e irántad. (pl.: látod, hogy fenn van face-en és ne csak te írj rá, hanem Ő is kezdeményezzen. Ebből látható, hogy szeret veled csevegni és kedvel téged...)
2013. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
-.-' Hogy mindig az k.u.e.v.a fészbukk! Az nem.jutott eszedbe hogy esetleg megszólitsd?? Tudod, a száddal,olyan régimódi stilusban,hogy Szia! Miujság? Emlékszel rám?Egy suliba jártunk!...Jelold be fészen mint egy rakás szerencsétlenség hisz ahhoz a legkevésbé kell vállalnod Magad. Meg ha azt kerdezi hogy ki a halál vagy,minek jelolgeted be? Még visszakozhatsz is hogy véletlen volt,összekeverted valakivel. Igy...férfiasan.
2013. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a reakciókat, utolsó: nem vagyok egy nagy facebookos, de személyesen mint mondtam nagyon ritkán látom, és amikor látom, akkor barátnőivel van általában, egyedül jó ha 1-2 alkalommal láttam... másik, lehet nem is emlékszik rám, sokat változtunk azóta és nem tudom, hogyan értékelné, ha egy idegen srác a buszon leszólítja :)
2013. nov. 14. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha járni akarsz vele beszélj vele. Ha egy iskolába jártartatok biztosan emlékszik rád és a neved is tudja nem ?
2013. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!