Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most tetszik? ( többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tetszik? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Idén új suliba mentem és az ostalyom eleg nyomi, de an egy srác, aki viszonylag helyes. Csak sajnos nagyon buta és ezért elég visszataszító. Egyáltalán nem tetszik, csak néha amikor bejön a terembe, összerándul a gyomrom és elkezdem csavargatni a hajamat stb. De amikor odajön hozzám és elkezd beszélgetni, akkor mindig le akarom rázni mert idegesít. Viszont a múltkor elkezdte nekem meselni hogy van egy csaj akivel most alakulnak a dolgok blablbla és én meg tiszta féltékeny lettem. Most akkor mi van? Segítsetek, lányok akikkel volt már ilyesmi, fiúk, emberek segítségre van szükségem mert be fogok dilizni a sráctól :D
2013. nov. 14. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az a tipikus eset amibe, ha belebonyolódsz, később, mikor már vége van nagyon fogod szidni magad. Arról nem is beszélve, ha közben elszalasztod életed lehetőségét, úgy hogy közben észre se veszed :D
2013. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel valószínűleg a 14 környékén lehetsz, sok következménye nem lesz, ha "összejöttök", úgyis csak kézenfogva sétálnátok a parkban, de a jövőben azt javaslom, részesítsd előnyben az intellektuális típust a tuskó szépfiúval szemben. Persze csak ha nem vagy mazochista.
2013. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14 vagyok, és nagyon nem szeretem az olyan fiúkat akikkel nem lehet rendesen beszelgetni értelmes dolgokról, ezert tuti nem járnék vele. A kérdésem az hogy hogyan tudnám kiirtani magamból azokat a ( fent említett ) hülye érzéseket.
2013. nov. 14. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!