Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak tetszik az arcom, akkor valószínűleg tetszeni fogok neki "egészben" is?

Figyelt kérdés
Nemsokára találkozni fogunk, és én nem vagyok éppen vékony. A fiú eddig az arcomról látott képeket, nem szerkesztettek meg semmi, de azt mondta, hogy nagyon odáig van az arcomért, főleg a szemeim tetszenek neki. Nem kért rólam egész alakos képet, én pedig nem mondtam neki, hogy vastagabb testalkatom van. Ha élőben meglát, még tetszhetek neki, ha nem vagyok nádszálvékony?
2013. nov. 10. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ. Hány kg vagy és milyen magas?
2013. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A világ árulása ez a nőktől. Én nem találkozom soha olyan lánnyal, akiről nincs egész alakos kép a randi előtt :) Uhh, csalódás lehetsz neki. :( Máskor ne csinálj ilyet!
2013. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na ez akkor egy igazi "vakrandi" lesz :D

Háát én biztos meglepődnék, ha másra számítanék mint amit vártam..

2013. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De gáz lesz. :D

A puding próbája az evés. Hajrá.

2013. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ő nem kérdezte még, én pedig magamtól nem mondtam még. akkor ezek szerint nem is igazán érdeklem ??
2013. nov. 10. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Exem is ilyen volt(vagy hasonló). Gyönyörű arc, szem, száj, kicsit vastagabb testalkat. Bár én tudtam, hogy milyen mert élőben találkoztam vele először is. És nem zavart egyáltalán. Lehet mást fog várni, de ha ennyire odáig van az arcodért nem hiszem, hogy változni fog a véleménye. De azért megemlítheted neki, vagy küldhetsz neki egy egészalakos képet. Ha ezután is találkozni akar nincs semmi gond.
2013. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!