Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hiszik azt, hogy a férfiak automatikusan udvarolni fognak nekik, csak azért, mert nők?

Figyelt kérdés

Felismeritek-e nők, ahhoz, hogy kapjatok néha adni is illene először (nem a gyökér pasiknak), a normális férfiaknak akik (hiába) próbálkoznak. Ezt látni.


És, lehetséges-e, hogy azért változnak meg a rendes férfiak is (szoknak le az udvarlásról, bunkók lesznek), mert azt tapasztalják, hogy nincs értékelve a hozzáállásuk?


Kort nemet varázsolj ide!


2013. nov. 14. 18:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem azt várjuk el hogy udvaroljon hanem legyen kicsit kedves :) nem az h nyálaskodik össze-vissza meg csöpög a nyál a szájábol olyan nyálas, hanem csak annyi h néha kedveskedik, néha megdicsér, elhiv vhova sétálni stb:)

19L

2013. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha gyökér lesz valaki, ahhoz nekem semmi közöm. Nem fogok felelősséget vállalni mások viselkedéséért. Ha valakit elutasítanak, és úgy dönt, onnantól kezdve s-ggfej lesz, az csakis az illető döntése és felelőssége, nem másé.

Ez most olyan, hogy ha nekem beszólnak az utcán (ami elég gyakran előfordul), ami nem jóleső érzés, teszem hozzá, akkor csakis az én döntésem, hogy odamegyek bevágom az illető tag arcát, visszaszólok, vagy szó nélkül továbbállok.

Szerinted, ha beverem az orrát és mondjuk feljelent, a rendőrséget érdekelni fogja, hogy miért csináltam? Nem. Csókolom.

Az embereket nem érdekli, hogy MIÉRT vagy idióta. Ha bunkó vagy, akkor bunkó vagy, és nem szeretnek. Ennyi. Azt csinálod, mint a katolicizmust álarcként hordó szajkók, akik azt hiszik, csak azért, mert a templomban ülnek, bármilyen szar emberek lehetnek, mert a biblia a polcon meggyőzi Istenként, hogy ők bizony a mennybe valók. Nem. Ha gyökér dolgot csinálsz, akkor gyökér vagy, tök mindegy, hol ülsz, ki vagy, mit csinálsz, vagy mit tett veled az élet. Ha nem bírod kezelni a stresszhelyzeteket, az téged minősít.

Ha s-ggfej vagy, azt ne a nőkre kend, hanem arra, hogy képtelen vagy megbirkózni és élni azzal, hogy nem te vagy a világ közepe, cserébe még kisebbségi komplexusod is van.

2013. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!