Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe szerelemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelemes lettem és én is lány vagyok mi legyen?

Figyelt kérdés
legjobb barátok voltunk egy jó ideig nagyon megszerettem és azt hiszem szerelmes lettem belé de nem vagyok se biszex se lezbi.Fiúkhoz vonzódom de egyiket sem szeretem úgy mint őt.ő nem érez ekkora szeretet irántam.Egyszer sokáig haragudott is rám utána megbékélt de csak fbon beszélgetünk azóta is.Pedig én nagyon szeretem.de ha ő azt meg tudná soha az életben nem állna velem szóba szerintem.sokszor szoktam álmodni is vele.amikor meg ölel akkor is olyan érzés tölt el hogy nem tudom el mondani. nem értem hogy ez miért van ti tudjátok?
2013. nov. 14. 19:56
 1/3 anonim válasza:
Igen, mert leszbikus vagy. És ezt te magad vallottad be most a szövegben, tehát már nincs rá kifogásod.
2013. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok az, és be sem vallottam.
2013. nov. 15. 06:18
 3/3 anonim válasza:

Most jól figyelj.

Leírtad hogy beleszerettél egy lányba. Akkor most miért mondod azt, hogy nem vagy az? Mindegy hogy szeretkeztél vele vagy sem. Nem az a lány a leszbikus, aki szeretkezik egy másik lánnyal, hanem az, aki szereti is a másik lányt, illetve élvezi amit csinál. Ha csak kényszerítik akkor már nem leszbikus, te azért vagy az, mert beleszerettél egy a saját nemedbe tartozó egyénbe. Most már mindegy, hogy elmondtad-e neki, vagy hogy tudja-e, vagy csinálnál-e vele valamit. Most már leszbi vagy, és ezen nem változtat semmi. Akkor mondhatod el magadról hogy nem vagy az, ha már nem vágyódsz rá. Ha majd nagyon szeretni fogsz egy fiút, és össze is jössz vele, de továbbra is vágysz majd egy lányra, akkor attól, hogy jársz egy fiúval még mindig leszbi leszel. Ha hiszed ha nem. Sajnálom, hogy ezt tőlem kell hallanod.

2013. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!