Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan veztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan veztem össze anyámmal?

Figyelt kérdés

Jöttek hozzánk vedégségbe az a lány aki nagyon tetszik és az anyja na anyám hozta a fomáját megmutatta nekik a régi képeket rollam.

(Volt olyan is ahol meztelen voltam).



2013. nov. 14. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%

Én az ilyen képeket elégetném. Megalázóak és ostobák. Mármint a meztelen csecsemőképek.

Pfuj. Nevetséges.


Én is összevesztem volna.

2013. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ez tipikus...(: nem éri meg a vitát, a csaj is tudja mien ez tuti az ő annya is ien...
2013. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem. Gondolom kiskori képeken voltál meztelen, nem pedig tizenévesen... nincs ebben semmi rossz. Ja, de igen. A kategória...
2013. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásod kiakasztóbb mint anyád viselkedése...
2013. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Persze.

Az én gyerekkori videóim is "eltűntek".

2013. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

persze jogosan! tagadd is ki anyàdat, jelentsd fel, buntesd meg! ilyen undorìtò bunkò egy anyàt! hogy tudsz egy ilyen alakkal egyuttèlni? szegènykèm, biztos nagyon megalàztak tèged ma....ùgy sajnàllak!

igazàn lefolyhattàl volna apàd tèrdèn, annò, te tuskò! ìgy beszèlsz anyàdròl, akinek a kajàjàt zabàlod? aki nevel, tanìttat oltoztet ès szeret, csak azèrt mert megmutta a taknyos hulyegyerekèrol a kèpeket? rohadj meg bunkò paraszt àllat! az 1. vàlaszolòra szòròl szòra vonatkozik!

2013. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
de nagy dolog...nem mindegy milyen fa.szod volt kis korodban,most ugy sem olyan...gondolom.
2013. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21:39nel a pont!!!
2013. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolso ez nem igy müködik.
2013. nov. 14. 21:41
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagy dolog. Én magam szoktam mutogatni a régi pucér képeimet amin pl csokid vagyok a hasam közepéig. Nincs ebben semmi, cukik a kiskori fotók.
2013. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!