Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy haverom kikezdett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverom kikezdett az anyámmal fb chaten. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Régen ő volt a legjobb barátom, de már eltávolodtunk egymástól. Mindkettőnknek igen fiatalos az anyukája, pedig 40 is elmúlt mindkettő. Néha poénból mondtuk hogy azért anyukád csinos de ennyi, semmi illetlenség. Most ráír chaten, Itt írja neki, hogy de szexi, meg milyen csinos, meg a múltkor is őt figyelgette, sokmindent eltudna vele képzelni stb. hát mondom orrbaverem. Én sem írtam sose az anyjának.

Ti mit csinálnátok?


2013. szept. 1. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
írnék az Ő anyjának :D
2013. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beleverném a fejét egy betonoszlopba.
2013. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megelőzném és megdugnám az anyját.
2013. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd Finch megtanít:DHa nem dereng ki lenn ő akkor [link] :DD
2013. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pofán verném.
2013. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bóknak veheted, hogy ilyen szép anyukád van. Amúgy felnőtt nő, gondolom van egy férje is, szóval nem kell neked orrba verni senkit. :) Habár nem írtad hány évesek vagytok..
2013. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
add meg a te anyád és az ő anyjának a fb elérhetőségét, és amelyik jobban tetszik annak én is írok. kössz
2013. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

25 évesek vagyunk


Most már kicsit lehiggadtam, de ez akkor is felháborító.


7-es, rendben, de csak miután a te haverjaid egy jót gang-bangeltek egyet anyáddal és te pont rájuk nyitsz. köszi

2013. szept. 1. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!