Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom,1001. ilyen kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom,1001. ilyen kérdés, de nem tudom eldönteni, mit szeretne! Lent?

Figyelt kérdés

Van egy srác az iskolában. Az első perctől szimpatikusak vagyunk egymásnak.


Viszont az elmúlt bő egy évben lettünk úgy igazán jóban. Kiderült, hogy nagyon hasonlóak vagyunk, sokat beszélgetünk. Sikerült a bizalmamba férkőznie (nem teljesen, kevés embert engettem el idáig, de nem annyira, hogy 'megégessem magam', ha úgy hozza a helyzet)


Megesik, hogy a folyosón elmegyünk egymás mellett (nem akarok rá akaszkodni, ő meg van úgy, hogy átnéz a fejem felett).


Mostanság még többet állít meg a folyosón. Volt, hogy már haza kísért, mert pont véletlenül arra volt dolga...


Nem tudom, hogy ez most mi akar lenni... Nem tudom eldönteni, érez e valamit irántam (szétesett lett a magyarázat, bocsi).


Hogyan jöhetnék rá, mit akar?



2013. nov. 14. 21:46
 1/2 PrettyVillain válasza:
szerintem tetszel neki
2013. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem is tetszhetsz neki :)

Dumcsizzatok még, esetleg írj rá fb-n, viberen, sok fiú szereti, ha a lány keresi őket.

Valahogy próbálj meg finoman rá kérdezni, ha mondjuk nincs téma hozd fel, hogy na és tetszik most valaki? Vagy valahogy így persze ennél burkoltabban is próbálhatod de szerintem ez nekik így sem egyértelmű :).

Hajrá szurkolok aztán majd írj ha esetleg van valami. :)

2013. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!