Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen pasi?

Figyelt kérdés

eddig csak olyan pasikkal volt dolgom, akik nem tették meg azokat a dolgokat, amik nekem fontosak...

nem keresek most társat, csak szeretném visszahozni a reményt: van olyan pasi, aki gyakran kívánja és kezdeményezi is sokszor a szexet vagy bármilyen más testiséget? aki sokat szeretne a barátnőjével lenni, és az otthon pihenés helyett őt választja? aki gyakran keresi a barátnőjét telefonon, facen, akárhol? aki maximálisan ráfigyel, amikor kettesben vannak otthon?


és ezek a kérdések nem az első pár hétre/hónapra vonatkoznak, hanem mondjuk fél-1 év után is így álltok hozzá a barátnőtökhöz?


18/L


2013. nov. 14. 22:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
ja
2013. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 JohnTitor ***** válasza:
Ha szereti az időutazást, ha nem akkor nem érdekel.
2013. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
biztos van de az vagy dolgozik vagy épp a csajával romantikázik :)
2013. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
hát jó hogy! kicsit fura, hogy ezt nem kapod meg, vagy miért gondolod, hogy nem kapnád meg, de jól kell választani.
2013. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
az elso 2 hònapban mind ilyen...
2013. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Úgyis megunnád ha találnál ilyet.
2013. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. :)
2013. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
most büszke vagyok magamra hogy én megfelelek ilyen kritériumoknak :D mondjuk én azt hittem ezek másoknál is alap dolgok egy kapcsolatban, na mindegy...
2013. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ajaj, én nagyon dugós vagyok, szerintem nem sok lány bírná ki. XD
2013. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
20%
egy újabb hp..remek..remélem azért dobtad ki a legutóbbi majmod, mert nem hívott fel napi 25 órát és nem volt veled ugyanennyit és a szemét elment a haverjaival vagy ne adj isten sportolni is...a szemét....
2013. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!