Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "régimódi" fiúknak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "régimódi" fiúknak már nincs is esélye a csajoknál?

Figyelt kérdés

Mindenhol az iskolába, interneten a kis babaarcú focistákra buknak, akik abból lesznek menők, hogy facebookon ott oltogatják a nem focista ismerőseiket, aztán jönnek a "tesók" aztán belájkolják a kommentet meg minden...

Azt hittem 1 éve hogy ez egy nagy hülyeség, így is simán lehet barátnőm, de NEM. A jó csajokról még álmodni se mernék, de még a csúnyább lányok is inkább a swagokra hajtanak...

Amelyik csajokat ismerem, mind mondják hogy jól nézek ki, meg simán órákig el tudunk beszélgetni, megnevettetem őket aztán jön egy ilyen lófasz aztán elmegy vele a csaj...

bocs ha nem összefüggő a szöveg meg hülyeség az egész, de már tényleg fél éve ez megy, és ennek a világon semmi értelme, hogy a csajok olyan pasikra hajtanak akik szarnak a fejükre



2013. nov. 13. 21:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el leszarni őket, és megfordul a világ. De ne vidd azért túlzásba. :D
2013. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Köszönjük, hogy a mikrokörnyezetedből levont következtetés miatt általánosítasz.
2013. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Csajok többsége primitiv ezt jó ha tudod barátom. És nincs esêlye a régi módi srácoknak vagy max egy kevés
2013. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

és ennek a világon semmi értelme, hogy a csajok olyan pasikra hajtanak akik szarnak a fejükre

tesòòòò, te meg olyan lànyok utàn szaladsz, akik a TE fejedra szarnak magasròl. akkor most mi van? XD

2013. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
vannak normális nők, csak rájuk kell találnod. ne a divatcsajokaat, a plázacicákat próbálj meg meghódítani
2013. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
egyèbkènt ki a faxom az a swag? ez vmi tiniszleng? ocsèm, remèlem 5-10 èv mùlva visszagondoltok a mai problèmàitokra ès lesul a pofàtokròl a bor.
2013. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én a "régimódi" fiúkat tolerálom inkább, szóval ne add fel, biztos lesz még 1-2 olyan épeszű lány, aki szintén így van dologgal.
2013. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Van ez így, ahogy írod, én is éreztem már hasonlót elég sokszor. Ezért kell mindig gyorsan továbblépni a következőre. Majd idővel gazdagnak lenni és azok orra alá dörgölni, akik leszartak! :D
2013. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
sajnos nincs :( én is rohadtul kínlodok :S
2013. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 zgyzgy ***** válasza:

SWAG:

 menő, gizda, menő cucc

 megjelenés, stílus

 zsákmány, szajré, lopott holmi, cumó

 SWAG=Secretly We Are Gay (Titokban melegek vagyunk)

 imbolyog, himbálódzik, fityeg, ingadozik

2013. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!