Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanság csak azért tartom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság csak azért tartom aranyosnak, cukinak a 10-13 év körüli lányokat, mert már nagyon szeretnék egy családot és gyerekeket is?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. Nem tudom melyik témakörben illett volna a kérdés, de ha meglátok egy aranyos tini kislányt, főleg 10-13 év körülit, őket nagyon cukinak, aranyosnak találom és szívesen megölelném, megpuszilnám őket. Valami szülői szeretgetés jön rám, be is villan ilyenkor, de irigylem már a szüleit én is örülnék, ha ilyen aranyos lányom lenne vagy fiam, de inkább a lányok tetszenek, ők nagyon cukik tudnak lenni. Közben keresem a párom is, de egyelőre nincs barátnőm, talán szeretethiányom is van már. Meg gyakran vágyom arra, hogy valakit szerethessek.
2013. nov. 14. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy mindössze ennyiből áll a rajongás!
2013. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt jobb ha magadban tartod, mert mindenki szexbűnöző pedofil beteg állatnak néz a leírásod alapján. Már az is pedofil lassan, aki véletlenül ránéz egy gyerekre a játszótéren.
2013. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es, hát épp ez az, ezért sem tudom kinek mondhatnám el, egy jó barátomon kívül, ő is hasonló, neki is tetszenek a gyerekek, ő még ki is meri mutatni és ő is fiú. Csak fura, mert míg nem érdekel a családalapítás nem is tetszette a gyerekek, kb. le sem szartam őket, most meg olyan jó érzés látni is ilyen aranyos lányokat, én is úgy szretnék már gyerekeket, mindegy is h fiú vagy lány csak egészségesek legyenek!
2013. nov. 14. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak,hogy itt ven e az ideje a családalapításnak?
2013. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Uhh, ez kezd egyre cifrább lenni, már a cimborád is "rajong" a gyerekekért..
2013. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy épp nem normális, de nem mindenki szexuálisan zaklatja a gyerekeket, ez az amit a társadalom nem ért meg. És amikor megvédek valakit mindig jönnek hozzám az idióták privátozni, hogy kussoljak én pedofil állat. Ezúton közölném, hogy ne fáradjanak, tizenéves vagyok és csak 15 fölöttiekhez vonzódom.

Amúgy jó film ebben a témában a Jagten. Dán dráma és van mondanivalója.

2013. nov. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből arra gondolni, hogy kitört belőle a pedofilia, bár remélem nem így van és tényleg családalapításon töröd a fejed.

Nem csak fiúknál de lányoknál is előtörhet az ösztön lehet az anyai ösztön vagy apai, hogy családot szeretne már alapítani. Sajnos ez nagyon sok embernek nem jön össze egy ideig vagy egyáltalán nem.

Vannak olyan lányok/fiúk akiknek sajnos brutál összehozni és ezért más gyerekeit szeretgetik.

Álmodozás helyett inkább az lenne a célra vezetés, hogy először is keresel magadnak egy olyan lányt akivel leköthetnéd magad, akinek hasonló a gondolkodása mint neked és utána jöhet a családalapítás. Így van, keresd a barátnődet akinek kimutathatod a szereteted, és utána jöhet a többi.

A kérdezők azért kérdeznek, mert nincs kihez fordulniuk ilyen jellegű kérdésekkel. Bár a kérdés ennél a kérdezőnél félreérthető nem jelenti azt amit épp az olvasónak hirtelen beugrik.

Kérdező! Gyönyörű magyar lányokkal van tele az ország, hajrá keres magadnak egy asszonykát hamar!


Sok sikert!

2013. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok :DDD <333

nézzél lolis animéket :D


De amúgy a széles csípővel megáldott nagylányokat akarom megdugni :)


F20

2013. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!