Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, aranyosnak találjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, aranyosnak találjátok a frufrus lányokat?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyet szeretnék vágatni. Biztos, hogy jól áll, mert egyszer már volt ilyen. Magáról a frufruról mit gondoltok?


2013. júl. 1. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hajaj,nekem a gyengém :D
2013. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll.
2013. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Elég aranyos. De még egyszer meglátom Taylor Swiftet, idehányok...
2013. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Abszolút. Egy igéző tekintet mellé és tarolsz :D (legalábbis szerintem)
2013. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna... Szerintem is aranyos.
2013. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen :)
2013. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak annyira mint a nem frufrusakat
2013. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. 20/F
2013. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) A hajszínem is ugyanilyen, azért választottam ezt a képet.
2013. júl. 1. 16:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy miben vagy és hogy milyen a séród.

A fiúk soha nem ezt fogják értékelni (mármint a normálisak). Amennyiben ezek fontosak nekik, azokat a srácokat nyugodtan hanyagolhatod!!!

Amit kívülről nem látunk az a lényeg. Képzeld el a karácsonyfadíszeket a fenyőfán, szép díszes és csili-villi, belülről meg egy nagy üresség.

Ezek az emberek pont ilyenek.

Nézd meg, mennyi divatmäjom van, akik vesznek egy ájfont és pöpec ruhákat és játsszák az eszüket, közben meg lyukas a zoknijuk és retkes a körmük, esetleg két centi bőrkeményedés van a talpukon a minimorisz divatautójukban ücsörögve.

Szóval így is szép lehetsz, meg frufruval is.

Különben meg ne ilyen hülyéket kérdezz meg mint pl én, hanem legyen egyéniséged és máris rendben minden.

2013. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!