Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azért van mert egy r. banc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azért van mert egy r. banc?

Figyelt kérdés

Van egy lány. (Igen, rohadt féltékeny vagyok rá.)

Egyfojtában leggings van rajta, soha nem látni őt rendes nadrágban. A feneke tehát mindig közszemlére van téve.Ha buliba megy annyit iszik, hogy a végén azt se tudja hol van már, és van, hogy egy buliban három sráccal is smárol...

Erre itt vagyok én. Soha nem smároltam még, leggingset maximum tesi órán veszek fel. Szerintem az iskola nem arra van hogy kint legyen a segged.. Még 16 évesen se.

Normálisan öltözködöm. És minden beképzeltség nélül mondom, hogy szebb az arcom mint a másik lányé. Mégis minden pasinak bejön!!! Pedig tényleg, fiúk mondták hogy nem olyan szép mint én.

Akkor viszont nem értem.. Tényleg ennyit számít hogy kint van-e a segge valakinek vagy nem? Ezen múlna?

Ilyenkor olyan rossz ezeket visszahallani... Mert ha valaki r.bancosak öltöködik (és viselkedik) akkor minden pasinak kell, ha meg nem, akkor meg nem veszik körbe a pasik.. Hihetetlen. :\

És negatív kommentek nem kellenek... Légyszi! Tényleg ne.


2013. nov. 15. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd a normálisabbak észrevesznek, ne aggódj:)
2013. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg ennyit számít hogy kint van-e a segge valakinek vagy nem?"


Igen, tényleg ennyit jelent, bizony. A szexuális reakciók önkéntelenek, mélyek, ennél fogva nem csoda, hogy a fiúk szívesen vannak a közelében. Ez nem jelenti azt, hogy többre is becsülnék őt, mint téged, egyszerűen csak elvonja a figyelmüket a látvány és a viselkedés


Ha te is olyan életet szeretnél, mint az a lány, akkor viselkedj pontosan úgy. Biztos siker.


Ha nem, akkor pedig ne szontyolodj el. Nem attól leszel értékes/értéktelen, hogy sokan meg akarnak dugni. Ő sem lesz ettől értékesebb vagy értéktelenebb, az ember értéke független ettől. (Ezt én is nehezen értettem meg, ma is sokszor inkább csak meglepődök)


Ha gondolod, szívesen beszélek még erről veled, ha van kérdésed. Privátot is írhatsz akár.

2013. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel ennyire? Szarjál rá.
2013. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akik körberajongják gondolom egyikőjük sem akar tőle semmi komolyabbat,max megdugni és ezért inkább rá hajtanak mert őt könnyebben meglehet kapni mint pl. téged.
2013. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek úgy is a süllyesztőben végzik, nem kell sok idő hozzá, ne aggódj. A tizenéves kisfiúknak ez jön be, ritka kivétel van, aki ennyi idősen irtózik az ilyenektől ilyen fiatalon. Ha idősebb leszel, már nem lesz ilyen problémád :)
2013. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél buta, ennek a lánynak abban rejlik a titka, hogy kapható mindenre, sokmindenkivel. ERRE vagy irigy? Ugye nem akarsz te is a suli kapcarongyaként hírnevet szerezni?
2013. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is utáltam az ilyeneket ennyi idősen, minden fiú az osztályból ilyenekre hajtott. De aztán kiderült, hogy csak megdugni akarták, eszük ágában nem akartak semmi komolyat tőle. A lényeg, hogy te ne legyél ilyen, hidd el, nem éri meg. Vannak normális fiúk, azoknak nem kéne egy ilyen lány.
2013. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnőbb, szexisebb. Jobban felkelti a figyelmet, a szexuális érdeklődést, ennyi. Ne aggódj, rád is fel fognak majd figyelni.
2013. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi pasik szeretjük ha valaki ribiskedik. Nem tartjuk őket többre mint egy tál szotyit,de meghágásea azért alkalmasak. Ne is törödj az ilyenekkel,az ő múlandó tündöklésük nem irigylendő...
2013. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondold át magadban mit tartsz fontosnak és aszerint cselekedj.

Az a fontos, hogy soksok fiúnak tetszél de ez megmaradjon tetszés vagy alkalmi szexek szintjén vagy az, hogy egynek tetszél, de azzal komoly és hosszútávú legyen a dolog?

Ha előbbi, akkor szimplán csak másolnod kell a lány öltözködését és viselkedésmintáit.

Ha utóbbi, akkor meg a legegyszerűbb, ha egy kapcsolatra alkalmas fiút kinézel magadnak (aki nem a legszebb, legpáwább, legokosabb, legfeltűnőbb lesz, hanem egy átlag szürke valaki akit senki észre se vesz, de kiderül hogy a felszín alatt jóarc - csak a tinilányok még nem elég okosak hogy erre rájöjjenek, majd csak olyan 20 éves kor és sok csalódás után). Szóval kinézed, odamész beszélgetsz vele egyre többet, célozgatsz, ha nem veszi a lapot akkor nyíltan megmondod - és összejöttök, szerelem stb. onnantól meg kit érdekel a többi pasi, meg hogy kinek tetszik az a lány.

Neked kell tudnod, mit szeretnél. Ha azt a figyelmet, amit az a lány, akkor lesd el és tanuld a "titkait".

2013. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!