Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azért van mert egy r. banc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azért van mert egy r. banc?

Figyelt kérdés

Van egy lány. (Igen, rohadt féltékeny vagyok rá.)

Egyfojtában leggings van rajta, soha nem látni őt rendes nadrágban. A feneke tehát mindig közszemlére van téve.Ha buliba megy annyit iszik, hogy a végén azt se tudja hol van már, és van, hogy egy buliban három sráccal is smárol...

Erre itt vagyok én. Soha nem smároltam még, leggingset maximum tesi órán veszek fel. Szerintem az iskola nem arra van hogy kint legyen a segged.. Még 16 évesen se.

Normálisan öltözködöm. És minden beképzeltség nélül mondom, hogy szebb az arcom mint a másik lányé. Mégis minden pasinak bejön!!! Pedig tényleg, fiúk mondták hogy nem olyan szép mint én.

Akkor viszont nem értem.. Tényleg ennyit számít hogy kint van-e a segge valakinek vagy nem? Ezen múlna?

Ilyenkor olyan rossz ezeket visszahallani... Mert ha valaki r.bancosak öltöködik (és viselkedik) akkor minden pasinak kell, ha meg nem, akkor meg nem veszik körbe a pasik.. Hihetetlen. :\

És negatív kommentek nem kellenek... Légyszi! Tényleg ne.


2013. nov. 15. 19:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Annyira rendesek vagytok! Köszönöm szépen!!
2013. nov. 15. 20:09
 12/13 A kérdező kommentje:

#10: Igazad van :) És amúgy főleg az idősebb korosztály "vesz észre" engem. Lehet pont ez miatt?


Most jobb kedvem lett, köszi srácok! :)

2013. nov. 15. 20:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez miatt :)
2013. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!