Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya fiúk! Küldenétek/Linkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk! Küldenétek/Linkelnétek magatokról képet?

Figyelt kérdés
Semmi visszaélés nincs ezzel, csak kíváncsi vagyok, hogy miért tartjátok magatokat csúnyának.
2013. nov. 15. 20:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
nem csak csúnyák, még buták is hogy maguktól nem tudnak privát üzenetet küldeni a kérdezőnek -.-"
2013. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Hát, tényleg nem értem, hogy miért nekem kell rájuk írnom, szerintem egyszerűbb lenne, ha dobnának egy üzenetet, mert úgy is reagálok rá.

Meg igazából tényleg csak kíváncsi vagyok, hogy milyen kinézetű fiú mondja azt magáról, hogy csúnya.

2013. nov. 15. 20:33
 13/28 anonim ***** válasza:
Miért nem logikus, hogy ő kér képet, de neki kell rájuk írni, hogy kapjanak képet? Ne csináld máááá!!
2013. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Ha rám írsz el mondod a nemed korod és megközelítőleg hol laksz akkor linkelek képet

ha ennyire tudni szeretnéd ezeket kik mondják magukról

16/F

2013. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Kérdező! Küldtem képet privátban.
2013. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Sztem egyértelmű miért kérik a privit, én is kérném...Kérdező miután nem látszik a neved, gondolom nem akarnak olyannak küldeni, akivel esetleg már volt vmi dolguk itt az oldalon, ezért szeretnék előbb látni a nevedet, ilyet már én is csináltam :)
2013. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Hát én nem igazán szeretnék csak úgy irkálni, ráadásul a 30mp-s licit elég zavaró. Meg igazából nem nagyon beszélgettem az oldalon szinte senkivel, plusz az ismeretségi körömben sincs olyan, aki gyikezne. :)
2013. nov. 15. 20:44
 18/28 anonim ***** válasza:
Miért kell neked kép, ha nem is reagálsz rá semmit?
2013. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Szerintem mindegyikre reagáltam. : )
2013. nov. 15. 20:47
 20/28 anonim ***** válasza:
Az enyémre nem.
2013. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!