Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti küldenétek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti küldenétek vagy feltennétek netre és belinkelnétek magatokról félmeztelen vagy meztelen képet?

Figyelt kérdés
kort pls írjatok
2010. jan. 21. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos h nem:D 18
2010. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Szia! A 17 éves lányomnak vannak ilyen képei, de sajnos nem tudom, hogy kell feltölteni őket az internetre, ezért át kellene érte jönnöd. Ne lepődj majd meg, minden érkező vendégemnek nekiesek húskloffolóval. Csak megszokásból.
2010. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

én már feltettem magamról fürdőruhásat :D

20

2010. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A neten többmillió kép van, még nyugdíjaskorodig sem tudod végignézni őket. Előbb linkelj be te magadról, de olyat, amin az arcod is látszik, hogy el tudjuk dönteni, hogy mi is küldjünk-e. :))
2010. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, de úgy érzem tudok hasznosat írni.

Barátnőm az igen, küldene, ha megkérném rá (persze csak nekem). A feltöltés az már necces, mert publikálódhat máshol, aztán felismerik stb.

Ugyanígy én is, küldenék.


Remélem, csak a válaszolók értették félre, és úgy gondolták hogy te, kérdező szeretnél képeket az itteni lányokról. Mert ez nyilván nem fog menni.

2010. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Parancsolj: [link]
2010. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! De csak olyat, amin nem látszik semmim :) :*

[link]

(21/L)

2010. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem. netre soha. semmikepp. es meg a baratomnak se hiszem hogy kuldenek/adnek ilyen kepeket, mert mar egy csomo olyat hallottam hogy iiigy szeretett meg uuugy, aztan mikor szakitottak a draga pasija feltette netre, megmutatta minden haverjenek es jot rohogtek rajta.
2010. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Még ha tegnap egy vibrátorral is dugta magát seggbe egy webchat szobában élő webkamerás képen 350 ember elött, ezt itt akkorsem fogja beismerni... :D
2010. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos h nem!!! 1.Rajtam röhögne az egész város és ezzel szekálnának..2.anyáméknak bárki elmondaná beégnék előttük és hát meg lenne a véleményük rólam.3.Akkor lennék még egy nagy hülye. 14/L
2010. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!