Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Hogy válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Hogy válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van két fiú ismerősöm,két éve ismerem őket.


Nyár elején ért véget a kapcsolatom,így egyre többet

kezdtem el beszélgetni külön-külön mindkettővel.


Egyre szimpatikusabbá váltak a számomra,és ez

kölcsönösnek bizonyult.


Tegnap este chateltem velük skypen,és olyan dolog történt,amire nem számítottam,mindkettő randira

hívott a jövőhétre,azt mondták,hogy a hétvégén

gondoljam át,mit szólnék hozzá.


Nem gondoltam volna,hogy valaha ilyen helyzetbe

kerülök,de mindkettő más miatt szimpatikus,és

fogalmam sincs melyiket válasszam.


20/L


2013. nov. 16. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
lol. azt "válassszad", amelyik jobban szereti saját magát, amelyik jól érzi magát a bőrében..... de skype-on randira hívni..... tényleg egy ilyen romantikus történetre akarsz majd emlékezni? Nem túl romantikus ez?
2013. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dobj fel egy érmét, amelyiknek drukkolsz, miközben az érme pörög, azt válaszd! :)


Szerintem ne a gyakoris válaszolókra hallgass, hiszen mi nem ismerünk sem téged, sem a két pasit, így nehéz lenne bármit is tanácsolni. Hallgass saját magadra, a szívedre és a megérzéseidre.


Tedd fel magadnak a kérdést, melyiket bánnád jobban, ha az "A" fiúval nem randiznál, vagy ha "B" fiúval nem randiznál.

2013. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Randizz mindkettőjükkel, hiszen nem vagy együtt velük, egy randiban nincs semmi.:) Akkor tudnád eldönteni, hogy kivel érzed jobban magad.:)
2013. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!