Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válasszak? Munka vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak? Munka vagy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy éve már, hogy nem találok munkát, így már azon gondolkoztam, hogy külföldre megyek a megélhetés érdekében. (egy kinti ismerősöm segítene), viszont a barátom marasztal... neki egy jól fizető, biztos állása van, amit nem akar itt hagyni, ráadásul egy idegen nyelvet sem beszél (én kettőt). (3 éve vagyunk együtt, nem élünk együtt, gyűrű sincs)

Ti melyiket választanátok?


2013. okt. 2. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
A társadat válaszd.
2013. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép a szerelem, de nem lehet belőle megélni!

Várj még 3 hónapot, ha nincs meló, akkor menj és távkapcsolat.

2013. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már felmerül, hogy otthagynád őt egy munkáért, akkor ennek semmi értelme, akkor menj ki dolgozni.

El kell döntened, hogy szereted-e annyira, hogy vele maradj, illetve ha el is mész, kibírja-e a kapcsolatotok a távolságot. Ezért is mondtam, amit mondtam, mert én 4 éve ismerem a páromat (egy éve a férjem), de az biztos, hogy ilyen helyzetben vagy mindketten mentünk volna, vagy egyikünk sem. Az meg számomra elképzelhetetlen, hogy véget is vessek a kapcsolatnak egy állás miatt. Ez a "nem élünk együtt, gyűrű sincs" hozzáállás nekem eléggé mentegetőzésnek tűnik, éppen csak hogy nem azzal folytattad, hogy "annyira nem is kár ezért a kapcsolatért"...

2013. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) nem mentegetőzésként írtam, hanem a részleteket úgyis megkérdezi valaki, így hamarabb leírtam. :)
2013. okt. 2. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogsz találni itthon munkát, kitartás! nem hagynám el a társam..
2013. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolat, együtt terveztek(!), nem voltak sose nagy gondok, mindent meg tudtok beszélni, akkor azt semmiképp nem rúgnám fel. Ha meg csak úgy "elvagytok", akkor menj, mert úgyis vége lesz.
2013. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha a barátod azért marasztal, mert veled képzeli el az életét, akkor miért nem házasodtok össze? Akkor lenne értelme itthon maradni, amíg nem találsz munkát.

Így neki ez csak kényelmes szex kapcsoltas, miknden kötelezettség nélkül. Ha adni is egy köves gyűrűt, az csak ajándék lenne a megnyugtatásodra, de semmi nem változna a kapcsolatotokban.

Ha s külföldi állás biztos és jó, akkor a helyedben mennék.

Ha szeret a párod, akkor melletted marad és támogat, ha nem, akkor majd találsz egy másikat.

2013. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg elmennék. 1 éve nem találsz állást, őszintén szólva, az most a pangásban is nagyon sok idő. Feltételezem, hogy kerestél állást, pályáztál, nem otthon üldögéltél. Ha eddig nem sikerült, jobb külföldön körülnézni. Egyébként miből éltél az elmúlt évben? Ő tartott el, bár azt írtad, hogy nem éltetek együtt. Ha ő segített, akkor más a helyzet.
2013. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ravel válasza:

Szerintem ezt csak te döntheted el.

Mi látatlanba nem tudjuk jól megítélni a kapcsolatotokat.

Ha máshogy nem megy akkor írj pro-kontra listát.

...bár ahogy már egy előttem szóló is írta, ha már ez a kérdés felmerült benned akkor tényleg át kéne gondolni a kapcsolatot is. Én nem mennék odáig mint a másik hozzászóló, hogy rögtön kijelentsem, hogy nem szeret ha nem vesz el stb.

Szerintem először gondold át újra, vegyél számba mindent, aztán ülj le még egyszer a barátoddal is beszéld meg, hallgasd meg az ő okait a maradásra és utána szerintem már tudni fogod magad is, hogy meglépd-e a dolgot.

Sok szerencsét a továbbiakhoz!

2013. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!