Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok 30-as férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok 30-as férfiak?

Figyelt kérdés

Van egy 34 éves férfi, aki szingli. Nagyon kedvelem, szeretném, ha közelebb kerülhetnék hozzá, eltudom képzelni magam mellett páromként. 23 éves vagyok. Az a baj, hogy még 6 hónapig nem kerülhetek hozzá közel, mert repülne a munkahelyéről.


Nem bírom ki addig, félek, hogy elkel, valaki lecsap rá. Ugyanakkor elmondani sem merem, hogy szeretem.

Tudom, hogy kedvel, kedves velem, csak azt nem tudom, hogy nőként vagy emberként szimplán.


Elmondjam, vagy várjak? Ha igen, hogy adjam a tudtára? Nem fog könnyűvérünek hinni, soha nem tettem még én lépést elsőként, nem vallottam férfinek érzelmekről.


Mit javasoltok?


2013. nov. 16. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nő vagy.

Nyisd ki a szád és mond el neki korrekten,hogy mi van!

2013. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A férfiak nem szokták értékelni, ha a nő kezdeményez, elvész a "vadászösztön".


Na meg mit mondjak neki? Szeretlek, várj már rám picit, amíg együtt lehetünk? :)

2013. nov. 16. 18:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Jézusom :D nem azt mondtam,hogy kérd meg a kezét.

Hanem azt,hogy mondd el neki mit érzel.Így az egészet.Töviről hegyire,mit érzel és mit miért nem stb...

Együtt döntsetek!

2013. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem mindenkinek az számít, hogy ő maga vadássza le a nőt. Milyen jó dolog az is, ha a nő mondja meg, hogy igenis, millió pasi szaladgál körülöttem, de én mégis veled kezdenék! Közelítsd meg más szemszögből a dolgot, és nyert ügyed lesz.
2013. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Keresd a társaságát,beszélgess vele.

Tudd meg hogy miért nincs senkije,szeretne-e,mik az elképzelései,milyen tulajdonságokat szeretne egy leendő barátnőnél.Már a válaszaiból leszűrheted majd hogy van-e esélyed nála.

Mindenképpen ismerd meg jobban,addig amig ez nincs meg nem is szeretheted őt igazán. 35/F

2013. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"vadászösztön" - ekkora marhaságot... -.-
2013. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi köze ennek a munkahelyhez?

Más lecsaphat rá, te nem?

Meg, gondolom nem ott hetyegnétek.

Ha úgy látod kedvel, akkor keress alkalmakat a munkán kívüli találkozáshoz.

2013. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk barátok, de beszélgettünk már annyit, hogy elmondta milyen tervei vannak a jövőre nézve, nagyon klappol az én gondolataimmal, rengetek közös van bennünk.
2013. nov. 16. 19:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki. Csábítsd el.
2013. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
HOGYAN?????? :) :)
2013. nov. 16. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!