Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már jó ideje úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már jó ideje úgy érzem, hogy hiányzik valami az életemből. A a szerelem lehet az?

Figyelt kérdés

Még nem volt párkapcsolatom, néha gondolok rá, de nem siettetem a dolgot, úgy vagyok vele, hogy majd jön, ha jönnie kell.

Már egy jó ideje azonban ürességet érzek az életemben, egyedül érzem magam, de nem pont szerelemre vágyom, úgy érzem, sosem lesz olyan ember az életemben, aki tényleg ismerni fogja az igazi énemet, és el is fogad.

Folyton olyan gondolatok járnak a fejemben, mint hogy csak magamban bízhatok, mások talán ismernek, de nem tudják, ki vagyok igazából, hogy egyedül születtem, és egyedül is fogok meghalni. Nagyon magányosnak érzem magam! :(


2013. nov. 16. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lesz olyan ember!
2013. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is pont így érzek. Rólam se tudja senki sem,hogy ki vagyok igazából,és attól félek soha nem is lesz ilyen ember. Hány éves vagy?
2013. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
önbizalom 0. na de amúgy mutasd meg hogy ki vagy, ezt egy olyannak mutasd meg aki tetszik. ja és ne olyannak aki már ismer, mert nem biztos hogy jól reagálja le. ismerkedj új emberekkel és mutasd meg nekik előbb azt a belsőd amit a régi ismerőseid nem ismernek, máris jobb lesz :D
2013. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig ezt a gondolatot célszerű megszokni. Nekem van ugyan párkapcsolatom, méghozzá szuper, de akkor is van sok minden, amit ő nem tud, nem ért, nem is érthet, mert nem én vagyok. Nincs mindig velem, nem él át mindent, amit én.

Soha a világon nem lesz olyan ember, aki úgy ismer és akire úgy számíthatsz, mint magadra. És ez minden emberre igaz.

2013. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!