Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy naponta van 100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy naponta van 100 ilyen kérdés, de kinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

Próba szerencse, megöl az unalom. Aki hasonló helyzetben van írjon:)

19/F vagyok, mielőtt még valaki vakon bepróbálkozna nő reményében;)


2013. nov. 16. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem van kedvem, de nem veled.
2013. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te unatkozol,és te várod el másoktól hogy írjanak?:D
2013. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha küldesz előre egy képet, hogy tudjam kivel beszélgetek, hogy tudjam kihez beszélek, kinek mondom el a dolgaimat. Itt mindenki beszélgetni akar, de senki sem vállalja az arcát. Ha küldesz, én szívesen beszélgetek.
2013. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem elég hogy unatkozom, még lusta is vagyok:D
2013. nov. 16. 22:37
 5/12 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: itt pont az anonimitás a lényeg, hogy semmi előítélet nem jön le külső alapján (persze a fogalmazási stílusból igen), ezért nem töltöm föl rögtön a képemet. Többen írnának nyilvánvalóan ha lenne mellé kép, de így vakon teljesen más ( + én is elvárnék akkor egy képet ha már engem lát valaki).
2013. nov. 16. 22:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Tényleg elég gyengére sikerült a fogalmazás, de miért támadsz? 11 óra van, én is elfáradtam, a padlón is vagyok, sajnálom, hogy nem a legprofibban raktam össze ezt a pár, teljesen egyszerű mondatot. Egyébként pedig nincsenek előítéleteim, pusztán kíváncsi vagyok. De mindegy.


3-as, 19L

2013. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a fogalmazási stílust nem támadásnak szántam, sőt semmi személyeskedés nem volt benne, általánosságban értettem, hogy az ember fogalmazási stílusából lehet következtetni a személyiségére. Személyeskedésnek azt szánom hogy ezt rögtön támadásnak vetted pedig semmi sértőt nem írtam ( bár bevallom néha bunkó vagyok akaratlanul:D)
2013. nov. 16. 22:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Én meg labilis lelkiállapotú és túl érzékeny, úgyhogy remek. Akkor nincs harag!
2013. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az érzékenység feltűnt, mert rögtön magadra vetted a dolgot.( na de nem kezdek el "online pszichológuskodni" :D) de akkor ha esetleg beszélgetünk, tekintettel leszek erre:)
2013. nov. 16. 22:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Írjál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!