Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami98 kérdése:

Nem tudom hogy mit tegyek. Zavarni fogja? (15/L)

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 4 hónapja együtt vagyunk..ő 18 éves..feljött már a téma a szeretkezésről..(nem sürget vagy valami ilyesmi)szűz vagyok ugye még.. és a legnagyobb bajom hogy a kisajkaim sokkal nagyobbak mint egy átlagos lánynak..(és ez szerintem elég gusztustalan)és attól félek ha meglát meztelenül akkor majd undorodik tőlem vagy valami ilyesmi.. és ez tényleg így lesz vagy nem fogja zavarni?

2013. nov. 16. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fogja zavarni. Ha szeret, akkor szeret. Ha beindult, akkor rád van gerjedve.
2013. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha emiatt lelép, akkor nem illetek össze. Ennyi. Valakinek tetszik, valakit nem érdekel, valaki undorodik tőle.
2013. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem lesz így

nem fogja

imádni fogja a puncidat majd!!!

2013. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Moszuke ***** válasza:
jajj ne butáskodj már.. imádni fogja
2013. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A nők sokkal nagyobb százalékának nagyobb, mint akinek nem.


tessék: [link]

2013. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod, mit tégy??? Hát drágám, leginkább SEMMIT. Még is mit tudnál tenni? :DDD Ha egyszer az életben el akarod veszteni a szüzességed, az ott napvilágra kerül. De megmondom én neked, senkit nem fog érdekelni.
2013. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha végképp nem hiszel nekünk, akkor kérdezd meg a nőgyógyászt, hogy normálisnak találja-e. Meg fogsz lepődni a válaszán!
2013. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat. Persze hogy elhiszem nektek:)
2013. nov. 16. 23:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki gusztustalannak tartja a puncidat, az nem érdemel nőt!
2013. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!