Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy - egy este (kb. havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy - egy este (kb. havonta 1 alkalom) nem furdok, akkor igenytelen vagyok? 20 l

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 00:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Megértelek, nekünk a fürdőszoba a lakás leghidegebb pontja, minimum fél órát megy a melegítő, mielőtt bemegy valaki, de akkor is csak épp hogy elviselhető lesz a hőmérséklet.

Egy-egy nap nekem/nekünk is kimarad (bár akkor nem másnap este pótoljuk, hanem a reggeli órákban) a párommal, de csak azokon a napokon, mikor nem megyünk sehova, és nem is tornázunk itthon. Edzés után jó, mert akkor nem fázunk annyira.

2013. nov. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha előtte valami olyan tevékenységet csináltál amiben leizzad pl. az ember akkor azért nem ártana, de ha döglik otthon egésznap az ember akkor szerintem nem gáz
2013. nov. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha mozgalmasabb napod volt és leizzadtál pl. akkor azért nem árt, viszont ha otthon döglik az ember egész nap és másnap se megy közösségbe akkor szerintem nem az, nekem is szokott így kimaradni 1-1 nap néha.
2013. nov. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Na elsőre azthittem nem ment el, azért fogalmaztam meg mégegyszer majdnem ugyanúgy :)
2013. nov. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Koszi, akkor nem erzem magam igenytelennek!

Nem izzadtam le, holnap pedig nem megyek sehova.

Baratom meg nincsen , senkivel nem talalkozom.

A furdoszoban csak este 9ig megy a futes, en meg 11 re ertem haza, mar jegverem van.

2013. nov. 17. 01:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!