Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ha megláttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ha megláttok valakit aki tetszik nektek és nem ismeritek akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Kort írjatok legyetek szívesek.
2013. nov. 17. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

semmit


24/n

2013. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1.

Na itt kezdődnek a gondok..Semmit!!!De a pasi kezdeményezzen..

2013. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jah. A lányok eléggé sok mindent várnak el. Többek közt a kezdeményezést is. De ha kezdeményeztél utánna meg jól átejtenek.
2013. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#2, #3 ez hülyeség. Nem minden nőre igaz. A saját kapcsolatomban pl. én kezdeményeztem mindent.

Amugy én azért mennék tovàbb, mert nem vagyok az utcán ismerkedés híve és mert nem külsőre ítélkezem.

15L

2013. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 hol ismerted meg a barátod?
2013. nov. 17. 14:23
 6/14 anonim ***** válasza:

4eske.

Csakhogy te még kislány vagy.Másrészt én az olyan nőkre írtam mint az egyeske.

2013. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én megfigyelem az illetőt. Nem szólok hozzá, mert ha tetszik valaki, akkor olyan ideges leszek, hogy elfehéredek, kiver a víz, és csak beszélek mindenféle hülyeséget össze-vissza. És ez nem tesz jó benyomást az emberekre. Kár is lenne tagadni. Ha rendszeresen látom, akkor kerülgetem egy ideig, majd lehet, hogy össze tudom szedni magam eléggé ahhoz, hogy szóljak hozzá.

26/L

2013. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Denna hülyeséget nem kérek...
2013. nov. 17. 14:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmit, túl félénk vagyok ahhoz, hogy én kezdeményezzek.
2013. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Semmit. Sokszor láttam villamoson, buszon, utcán olyan pasit, aki bejött, de ez csak a külső. Egyáltalán semmit sem tudok róla, lehet, hogy éppen a maffiának ment begyűjteni valamit, amikor én láttam. Ez persze egy túlzó lehetőség, de érted, mit mondok, igaz?

Amúgy én sem vagyok az utcán leszólítok valakit dolog híve. Már nem azért, de az emberek olyankor általában igyekeznek valahova, sietnek, stb, dolguk van, és olyankor nem fognak megállni velem kedvesen beszélgetni, inkább továbbmennek egy szó nélkül vagy netalán szólnak hozzám, de azt is durván. Megszólítani embereket max útbaigazításért szoktam, másért nem.

A külső tetszési dolog nekem nem elég, hogy oda is akarjak menni hozzá leszólítani. A pasik meg erre alapozva teszik mindezt. És most merjétek azt mondani, hogy a lányok felszínesek...


20/l

2013. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!