Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha megláttok az úton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha megláttok az úton egy pasit aki tetszik nektek, akkor kiszoktátok mutatni? (pl bámuljátok-e? )

Figyelt kérdés
Nem álmotok pasijáról van szó, hanem egy helyes srácról aki bejön nektek.
2011. aug. 13. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mosoly?

(nem szoktam bámulni)

2011. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kihúzom magam, és megpróbálom vele felvenni a szemkontaktust, aztán ha látom, hogy észrevett, jöhet a mosoly. (de ha ő kezdi az egészet, akkor viszonzom)
2011. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én végignézek rajta tetőtől talpig, de úgy, hogy ő is lássa és akkor ha mosolyog akkor én visszamosolygok neki :)
2011. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
én megvakarom a pinámat
2011. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Figyelem!!! Gombás lányok válaszát nem várom.
2011. aug. 15. 22:56
 6/11 huncutmókus ***** válasza:
0%
mert????az utcán akarsz csajozni???? és ahhoz kellenek pratikák h észrevedd h tetszel-e vkinek???
2011. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Látom te egy sorstárs vagy. Én is kérdeztem már az utcás ismerkedésről a lányokat. Elég gáznak tartják. Úgyhogy maradnak a partiribik. :D
2011. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Néha oda-oda pillantok rá, de ennyi. Utcán alapból nem ismerkedem. Meg nem tudom, sztem egy lány ne bámuljon már pasikat feltűnően. Ez férfi szokás :D

2011. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok ismerkedni...szó sincs róla. Nem szólítok le lányokat az úton, ahhoz én gyáva vagyok. Csak érdekel, hogy a szembejövő lány mit gondolhat rólam. Ezt általában le lehet szűrni a tekintetükből. Jah meg érdekel, hogy ha egy lány jobban megnéz (a bámul szó kicsit durva), akkor azért teszi mert jóképűnek tart vagy mert még ilyen fura esetleg ocsmány embert nem látott életében.
2011. aug. 15. 23:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elég szemét vagyok e téren, mert ha nekem tetszik egy fiú az utcán külsőleg, akkor nem megbámulom, de a szemébe nézek egy pillanatra, többnyire visszanéznek. De ha az illető elég ki rusnya teremtés, akkor szigorúan megkövülten kerülöm a tekintetét, ami szerintem elég elutasítóan hat egy szembejövő embernek, mindegy, ki is az.
2011. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!