Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek vagy mit éreznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek vagy mit éreznétek, ha?

Figyelt kérdés

Szóval mit tennétek ha szakítanátok a barátotokkal/barátnőtökkel és ő öngyilkos lenne emiatt?

Én bele se merek gondolni ebbe a helyzetbe,de én biztos,hogy depressziós lennék és örökre magamat hibáztatnám emiatt,lehet,hogy a bűntudat miatt még utána is mennék!

Szerintem amiatt,hogy valaki szakít a másikkal,még nem biztos,hogy nem szereti,lehet,hogy egyszerűen csak nem ment a kapcsolat és nem akarta az szakító fél,hogy szenvedjenek,vagy csak egy kis magányra vágyott!

Szóval ti mit tennétek és éreznétek?

Ja és részvétem mindenkinek,aki már átélt ilyet!

:(

:'(

Kort és nemet is írjatok légyszi!

Köszi a válaszokat!

Üdv!


2009. nov. 18. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez magában nem lehet ok az öngyilkosságra.Akiben van rá hajlam az megteszi,ez max az utolsó csepp a pohárban.Amúgy ilyesmivel inkább fenyegetőzni nagy divat,nem követi tett,vagy maximum csak komolytalan próbálkozások formájában.Egy normális ember tudja kezelni az olyan helyzeteket amikor dobják vagy visszautasítják.
2009. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon rossz lenne. egyik barátnőmnek egy pasi udvarolt, és a csaj tudta h olyan pasi, aki úgymond nem az a jófiú, és nem si volt szerelmes belé. {egyébként osztálytársa volt} és azt mondta neki a fiú h akkor öngyilkos lesz :S szegény nagyon elvolt keseredve, de szerencsére a fiú nem tette meg.
2009. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
18:09 30F
2009. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy csaj, aki azt mondta h öngyilkos lesz , ha nem járok vele.

A csaj nekem egyáltalán nem jött be, csak nem akartam h ezt megtegye, ezért azt mondtam ok, mivel sírva mondta el amit érez.

Nagyon megsajnáltam.

2 hétig bírtam, azalatt egyszer találkoztunk.Mondtam neki, ha eddig kibírod nélkülem, akkor nem is szeretsz annyira, inkább fejezzük be.

Szakítottam vele, ő ezt megértette, és ennyi volt szerencsére.

Nem bírtam vna ki, ha miattam hal meg egy ember.

26/F

2009. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerek már a másik, nekem is mondták,hogy ha nem maradunk együtt akkor öngyilkos lesz... én meg mondtam, hogy gondolja el, hogy én mennyit szenvedtem amíg együtt voltunk és le szart meg hazudott, lopott tőlem stb.... ha eddig ő nem sajnált most meg már én nem fogom.
2009. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát...nem ölném meg magam miatta, de biztos, hogy nagyon nagyon nagyon rossz lenne. Égetne a bűntudat, de ezért nem depiznék be miatta. Tudom, most ez nagyon szívtelenül hangzott, elvégre egy ember életéről van szó, de szakítani joga van az embernek. Meg úgy igazán nem is tudom elképzelni ezt a helyzetet. És nem is akarom megtapasztalni.

"Szerintem amiatt,hogy valaki szakít a másikkal,még nem biztos,hogy nem szereti..." - ezzel teljesen egyetértek!!

2009. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Én csak ráznám a fejem.


1. Nekem ahhoz semmi közöm, hogy más hogy konfrontálódik.

2. Öngyilkos lesz? Legyen.

3. A problémákat mindenkinek egyénileg kell lerendeznie.

4. Tehetek én arról, hogy ő ilyen szempontból túl gyenge? Nem.

5. Az öngyilkosság mindig gyávaság.

6. Ha elvetemült lennék már én is megtehettem volna vagy 3 alkalommal. De semmi értelme.


Szóval ez ne hagyjon benned nyomot.

2009. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha tényleg nem szeretném semennyire akkor nem gáz, de pl 2 lány közül választani akiket szeretek, nanem szerelemből, úgy csak az egyiket, és a másik öngyilkos lenne tuti kiakadnék, a zenébe menekülnék, elkezdenék drogozni, 1 év múlva ha még nem haltam bele kilábalnék és sokkal bölcsebb ember lennék

16/F

2009. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok. Egyszer hülyítettem egy fiút a diszkóban, mert a valódi szerelmemet akartam vele féltékennyé tenni, akinek akkor még volt barátnője. A diszkóban megismert fiúval már elég komolyra fordult a dolog, legalábbis ő már azt hitte, és szerelmet is vallott. De meg kellett mondanom, hogy én nem érzek iránta semmit, és hogy nem lennék kész egy kapcsolatra. Szegény srác azt fontolgatta, hogy a vonat elé fekszik, és mindezt csak az én hülyeségem miatt. Nem kellett volna hülyítenem, és erre akkor jöttem igazán rá, mikor bevallotta, hogy még nem volt senkije, és most nagyon beleélte magát, hogy végre lesz... Két héten belül pedig a srác akit vele akartam féltékennyé tenni, szakított a barátnőjével és összejöttem vele. Hát, eléggé szemétnek érzem magam a másik srác miatt, főleg hogy ilyen érzékeny lelkű, és összetörtem a szívét. De hála az égnek nem lett öngyilkos, éli az életét, velem nem beszél már, de talán jobb is neki. Végül is megkapta a kezdő löketet, minden héten más csajszival látni :)
2009. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!