Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyuka és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes anyuka és a párkeresés? Vélemények?

Figyelt kérdés

Itt volt egy kérdés.Egy srác ismerkedett egy húszon egynéhány éves csajjal akinek van egy kisgyereke.Azt kérdezte mikor tud hozzászokni,hogy rögtön egy egész családja lesz.Amikor csak barátnőt szeretett volna.

Volt egy nő válaszoló.Szintén kisgyerekes ő is fiatal 20 év körüli és szomorúan látja,hogy a férfiak többsége eléggé negatívan áll az olyan nőkhöz mint ő.

Hogy a gyerek nagy akadály.Kérdem én.Miért olyan szomorú ha valaki nem akarja más gyerekét nevelni?


2013. nov. 17. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem szomorú az, naiv ember nem is neveli más kölykét, fiatalon.
2013. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért nevelném én más gyerekét? Mikor a sajátomnak (ha lenne) se biztos hogy megtudnám adni amire szüksége lenne..

És kövezzenek meg, vagy akármit, de én akkor sem fogom más gyerekét nevelgetni, akkor inkább nem kezdek ki egy olyan nővel akinek gyereke van.

2013. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*nem naiv ember
2013. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na ezaz.

Épp ezért nem értem.Ott siránkozott,hogy a férfiak miért olyan lelketlenek,hogy nem fognak fele kezdeni...

2013. nov. 17. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Meg azért van mégegy zavaró tényező: annak a gyereknek van apja... és nagyon sok esetben konfliktusforrás...

Nyugodt, harmonikus családi légkört tervezni úgy, hogy a gyerek apja mindig "ott lebeg", mennyire lehet?

A másik pedig: minek gyereket szülni úgy, hogy már nincsenek együtt... Megfontolt, felelősségteljes családtervezés nem így kezdődik!

2013. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerntem sincs ezzel gond, 20on pár évesen kevesen vannak, akik készen állnak egy gyerekre főleg manapság, nem hogy egy idegen férfi gyerekét kelljen elfogadniuk. Sokan gondolhatják szerintem azt is, hogy az ilyen nők felelőtlenek 20 évesen anya és már elvált is, ráadásul lesz egy erős kötelék a volt párjával élete végéig, ami megint felmerülhet probléma ként ilyen esetben. Én 23 vagyok nem volt még tapasztalatom ilyen téren, nem tudom hogy tudnám kezelni, de igazából valakit szeret az ember nem számít az ilyesmi szerintem. De mindig lesznek ilyen előítéletek biztos hogy megnehezíti a társkeresést főleg fatalon.
2013. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fiatalon
2013. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ASOT ***** válasza:

Nagyon sok gyerekes fiatal anyuka szinte már kétségbeesett, hogy egyedül marad majd.

Szerencsére vannak azért normálisak is.

De nincs joguk szidni illetve negatív szavakkal illetniük a pasikat ha nem akarnak kisgyerekes anyukát.


Ez nem egy egyszerű dolog. Van akinek összejön van akinek nem. Van akinek az elején működik aztán nem.

Senkire nem lehet ráerőszakolni.


Aki tényleg szereti azt a nőt és vele akar élni annak el kell fogadnia és szeretnie is kell valamilyen szinten azt a gyereket.

És ahogy Fentebb írták...van egy apuka...pénz...ésatöbbi.


Tény, hogy nehezebbe jóval nehezebb így pasit találni.

2013. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!