Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik döntést választanád?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik döntést választanád? Akivel régóta együtt vagyok, ő szeret, részedről szimpla kötödés, vagy akivel évek óta irsz, de sosem találkoztatok, még is tetszetek egymásnak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
akivel évek óta irsz, de sosem találkoztatok, még is tetszetek egymásnak
2013. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha felmerül a dilemma, az önmagában elgondolkoztató.


Az viszont tény, hogy akivel csak írsz, az szimpla illúzió.

2013. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A 2. opció.:)
2013. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még a kérdést is zavarosan irtam meg,elnézést. Egyébként a párommal lassan 3 éve vagyok együtt.
2013. nov. 17. 18:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Az elsőben maradnék.
2013. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ASOT ***** válasza:

Most mondjam azt hogy az első az csak megszokás szinte, mert nincs másik tuti? Vagy mert félsz kilépni h egyedül maradsz?

Az első a te esetedben hosszú távon nagyon nem jó. gykorlatilag hazudnál ha vele maradnál.


A 2-es opció meg "talán" opció.

2013. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tetszetek egymásnak? Pár levélváltás erejéig nem nagy kunszt! És ha kiderül, hogy valójában trehány, érzéketlen, a szexben egyáltalán nem hozzád illő?


Ha a mostani párkapcsolatod nem jó, akkor vagy próbáld megjavítani vagy lépj tovább! De ebből a kettőből egyik se tűnik valami nagy és életre szóló megoldásnak!

2013. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 17. 18:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez kérdés? Hagyd ott mindkettőt! Az első, ahogy említették is előttem, csak megszokás, minden egyes nap amit eltöltesz azzal a szegény fiúval egy nagy hazugság és becsapod, mintha arcul vágnád mikor csak megcsókolod... Ne használd ki, hogy csak legyen valaki... jobb egyedül lenni, mint valakinek az érzéseibe gázolni, ne légy önző és ne félj az egyedülléttől! Ha viszont feltesszük csak ellaposodott? Nem az kizárt, nem lenne a másik... ez fix! a második, meg csak egy online-kapcsolat szerűség, semmi értelme, mert nem valós, nem bújsz oda hozzá, nem öleled át... óhh istenkém ezek az értékek... és... ki tudja milyen személyesen! Szóval szerintem járj a magad útján!

Persze ez csak szuggesztív vélemény, így látom! :)

17/L

2013. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazaból sokat vagyunk együtt és szeretek vele lenni,hozzá bujni stb. de ez idö alatt senkire sem néztem,és egy ideje a másik fiutól függetlenül mintha azt látnám hogy szegény teper hogy a kedvembe járjon ,de engem annyira nem érdekel.Viszont ha nincs velem hiányzik. Ebből gondoltam hgoy inkabb csak kötödés
2013. nov. 17. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!