Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek párkapcsolatban élőkből, vagy egyedülállókból van több? Valamelyik változott az idő folyamán, és ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a statisztikai hivatal erre vonatkozó kimutatását.
2013. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már a poénoskodást! Nem statisztikai adatokra vagyok kíváncsi, hanem a ti szemszögetekre, hogy ti hogy látjátok ezt.
2013. nov. 17. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem párkapcsolatban élőkből.

Manapság már a 10 évesnek is van pasija...

2013. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz! Köszönöm. :D
2013. nov. 17. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Eddig úgy gondoltam, hogy a párkapcsolatban élők, de az utóbbi egy hétben elbizonytalanodtam.


Én legalábbis nyilván a saját ismerősi körömből tudok meríteni adatokat. Nos, az utóbbi időben egyre több kapcsolat ért véget a baráti, ismerősi körben (az enyém is). :/

2013. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik nemre vagy kíváncsi.Ha fiúkra akkor egyértelműen egyedülállókból nagyságrendekkel több van.Ha lányokra akkor pedig egyértelműen párkapcsolatban élőkből nagyságrendekkel több van.

Összességében pedig ez kiegyenlíti egymást,ha lehet ezt mondani,tehát a konklúzió belőle az,hogy a csajoknak nagyon jó az élete ilyen szempontból általában,és a srácoknak pedig nagyon rossz ilyen szempontból általában. :)

2013. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a normális válaszokat. :D
2013. nov. 17. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedülállóból több van.

De ez relatív...van amikor azt érzem, én vagyok egyedül az! :)

2013. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!